Nejméně 48 zraněných po nehodě španělského vlaku ve stanici

Nejméně 48 zraněných po nehodě španělského vlaku ve stanici
Autor fotografie: flickr.com (CC BY-SA 2.0) |Popisek: vlak
28 / 07 / 2017, 09:45

Po nehodě vlaku v Barceloně ve stanici Francouzské nádraží utrpělo zranění nejméně 48 lidí. Pět lid je zraněno vážně. Podle serveru RT nejsou na místě žádná smrtelná zranění. Příčina nehody ve stanici není zatím jasná.

/AKTUALIZOVÁNO/ Vlak regionální linky R2 podle serveru RT přijížděl z města Sant Vicenç de Calders v provincii Tarragona do katalánské metropole a zřejmě podle prvních zpráv nedobrzdil a narazil do zarážedla. Z 48 zraněných bylo nutné dopravit 18 lidí do nemocnice. Pět lidí je navíc ve vážném stavu. Na místě nehody nyní operuje 11 hasičských jednotek a několik hlídek policie.

 

 Podrobnosti připravujeme...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.