Nejméně čtyři mrtvé a sedm zraněných si vyžádala střelba v USA

Nejméně čtyři mrtvé a sedm zraněných si vyžádala střelba v USA
26 / 08 / 2018, 21:00

Nejméně čtyři mrtvé a sedm zraněných si dnes vyžádal střelecký útok v centru města Jacksonville na Floridě. Informoval o tom portál news4jax.com. Policie varovala veřejnost, aby se k místu incidentu nepřibližovala, neboť nebezpečí nadále trvá.

Jacksonvilleský šerif na twitteru napsal, že v centru města se střílí. "Vyvarujte se oblasti, okolí v tuto chvíli není bezpečné," uvedl šerif. Na místě zasahuje několik sanitních vozů a policie oblast uzavřela.

Incident se podle médií stal v restauraci, kde se konala soutěž ve videohře amerického fotbalu.

 

Zdroj: ČTK

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace