Nejméně čtyři mrtvé a sedm zraněných si vyžádala střelba v USA

Nejméně čtyři mrtvé a sedm zraněných si vyžádala střelba v USA

Nejméně čtyři mrtvé a sedm zraněných si dnes vyžádal střelecký útok v centru města Jacksonville na Floridě. Informoval o tom portál news4jax.com. Policie varovala veřejnost, aby se k místu incidentu nepřibližovala, neboť nebezpečí nadále trvá.

Jacksonvilleský šerif na twitteru napsal, že v centru města se střílí. "Vyvarujte se oblasti, okolí v tuto chvíli není bezpečné," uvedl šerif. Na místě zasahuje několik sanitních vozů a policie oblast uzavřela.

Incident se podle médií stal v restauraci, kde se konala soutěž ve videohře amerického fotbalu.

 

Zdroj: ČTK

Tagy