Nejmocnější muž Filadelfie se porval s bezdomovcem

Nejmocnější muž Filadelfie se porval s bezdomovcem
Autor: YouTube/ screenshot CBSNews
16 / 07 / 2015, 09:00

Zatímco starosta mluvil se zaměstnanci městských komunálních služeb, napadl jeho ochranku naštvaný bezdomovec, kterému chtějí sebrat "místo odpočinku".

Starosta americké Filadelfie Michael Nutter, nazývaný "nejmocnější muž ve Filadelfii"  promlouval s městskými zaměstnanci o opatřeních v souvislosti se záříjovou návštěvou papeže Františka ve městě. Konkrétně popisoval, co mají udělat s bezdomovci, kteří přespávají na místech, která navštíví hlava katolické církve.

To ale vytočilo místního bezdomovce George Creamera, kterému by také "sebrali" jeho místo odpočinku. A tak se rozhodl, i s pořádným klením, zaútočit se na ochranku starosty a vyjádřit svůj nesouhlas. Do rvačky se nakonec zapojil i starosta a snažil se oba muže od sebe oddělit. Nakonec další dva bezdomovci odvedli Creamera pryč. Na dotaz novinářů, co tedy město bude "dělat" s bezdomovci, odvětil starosta, že "veřejnost bude včas informovaná."

Zdroj: YouTube, theblaze.com,  CBSNews

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace