Nejnovější generace kamer „Panomera® řady S“ od společnosti Dallmeier s mnoha inovacemi

Nejnovější generace kamer „Panomera® řady S“ od společnosti Dallmeier s mnoha inovacemi
03 / 12 / 2020, 14:00

„Děláme věci jednodušeji.“ Pod tímto mottem poskytují multifokální senzorové systémy Panomera® od výrobce video technologie Dallmeier zaručenou maximální kvalitu obrazových a analytických dat s minimem kamerových prvků již deset let.

Nejnovější generace Panomera® řady S se vyznačuje zcela novým designem a především vynikajícími videoanalytickými schopnostmi – kromě mnoha inovací od konceptu intuitivní montáže až po bezkontaktní čištění čoček

Multifokální senzorový systém Panomera® se liší od ostatních kamer tím, že poskytuje celkový přehled a libovolný počet detailních přiblížení ve vysokém rozlišení. To umožňuje kombinace až osmi senzorů s různými ohniskovými vzdálenostmi v jedné jediné kameře. Uvedená kombinace ve srovnání s konvenčními řešeními snímá podstatně větší „prostor na kameru“, a to v kvalitě obrazu přesně definované podle DIN EN 62676-4. Dochází tak nejen ke zvýšení efektivity operátora, ale také snížení nákladů na provoz a infrastrukturu až o 50%, v závislosti na oblasti aplikace.

Extrémní analytický výkon díky osmi čtyřjádrovým procesorům se 70 TOPS

Kromě výhod v oblasti snímání a zpracování obrazu je nejnovější generace technologie Panomera® odlišena vynikajícími analytickými schopnostmi. Kamery toho dosahují kombinací přesně plánovatelné / definovatelné kvality obrazu (a tím i kvality dat) s nejpokročilejší analytickou technologií. Pokud aplikace vyžaduje například minimální hustotu rozlišení 62,5 pixelů na metr podle normy DIN, může být více než 50 000 metrů čtverečních pokryto pouze jednou kamerou – úroveň rozlišení bude více než dostatečná pro běžnou klasifikaci objektů. I při dosažení rozlišení, které je nutné pro identifikaci neznámých osob použitelnou při soudních jednáních (DIN - 250 px/m), jedna kamera stále pokryje až 3 100 metrů čtverečních. 

Na rozdíl od megapixelových kamer s vysokým rozlišením je například každý kamerový systém Panomera® S8 vybaven osmi nejnovějšími SoC, které poskytují mnohem vyšší kombinovaný výpočetní výkon pro analýzu na kameře - s širokou škálou analytických aplikací od počítání lidí až po „vyhledávání dle vlastností“. Uživatelé mohou obsluhovat kamery Panomera® buď pomocí softwaru pro správu videa (VMS) Dallmeier HEMISPHERE® SeMSy® nebo pomocí libovolných systémů VMS, které podporují ONVIF.

Byla implementována řada inovací

Nejen analýza, ale také design nejnovější generace Panomera® je vysoce inovativní. Konzistentní designová linie všech kamer výrobce umožňuje snadné začlenění systémů do nejrůznějších architektonických prostředí. Montážní koncept "Mountera®" navíc díky speciálnímu systému „Quick-Lock“ slibuje jednoduchou a rychlou instalaci. Vedle dynamického vzhledu nabízí multifokální senzorový systém také pasivní chladící systém, díky němuž není nutné pomocné chlazení, a to při teplotě až do 60 Celsia. Kromě toho umožňuje systém „Air Blast“ operátorům bezdotykové čištění čočky stlačeným vzduchem - tedy bez případného mechanického opotřebení krycího skla. Dálkově ovladatelnou roletkou „Privacy Shield“ může operátor aktivně a do značné míry viditelně deaktivovat záznam z kamery z důvodu datové ochrany, například v případě shromáždění nebo stávky.

Další informace: 

 

Panomera® S-Series“ 

Nová řada Panomera® S přichází ve zcela novém designu a s řadou inovací. 

Paneomera2

 
Panomera® in Action“ 

Inovativní instalační koncept „Mountera®“ umožňuje kombinovat různé konzoly a systémy, a tím šetří náklady na implementaci. 

 „Panomera® Effect“ 

Multifokální senzorová technologie umožňuje inteligentní využití hodnoty „rozlišení“ zdrojových dat. Zaručuje tak vysoce kvalitní a plánovatelnou pro aplikace videoanalýzy.

 

effect

 

O společnosti Dallmeier

Dallmeier je jediným výrobcem bezpečnostní videotechnologie, který vyvíjí a vyrábí veškeré používané komponenty v Německu. Tyto zahrnují celou škálu produktů, od kamer přes záznamová úložiště a přenos, až po inteligentní videoanalýzu a samozřejmě také individuálně upravený management software. Kvalita vyrobená v Dallmeieru, kvalita vyrobená v Německu!!!

Společnost Dallmeier disponuje více než 35-ti letou zkušeností v oblasti přenosu, záznamu a zpracování obrazu a je celosvětovým předním průkopníkem řešení CCTV / IP. Tyto dlouhodobě získáváné znalosti využívá při kontinuálním vývoji inteligentního softwaru a vysoce kvalitních záznamových a kamerových technologií, které společnosti Dallmeier umožňují nabízet nejen samostatné systémy, ale i komplexní síťová řešení zahrnující rovněž rozsáhlé projekty s dokonale integrovanými komponenty. Od začátku se společnost zaměřovala především na vlastní inovativní vývoj, nejvyšší kvalitu a maximální spolehlivost.

V průběhu let byl Dallmeier tím, kdo opakovaně dával trhu nové impulsy v oblasti nového vývoje a mimořádných inovací. Například první DVR na světě, který zavedl digitální záznam do celého odvětví CCTV před více než 25 lety, pocházel od společnosti Dallmeier. Zavedení patentovaného multifokálního senzorového systému Panomera® mělo podobně průlomový efekt, který v tomto odvětví začíná novou éru. Tato unikátní kamerová technologie revolucionizuje trh a otevírá zcela nové možnosti pro zabezpečení objektů, optimalizaci obchodních operací a zajištění veřejné bezpečnosti. Tato skutečnost a rozsáhlé zkušenosti v oblasti CCTV a IP dovedly Dallmeier k vedoucí pozici na mezinárodním trhu s digitálními video-monitorovacími systémy

www.dallmeier.com

www.panomera.com

 

 

Tagy článku