Nejrychlejším způsobem, jak eskalovat konflikt na Ukrajině, je dodávat psychopatům v Kyjevě americké salvové raketomety, napsal Medveděv

Nejrychlejším způsobem, jak eskalovat konflikt na Ukrajině, je dodávat psychopatům v Kyjevě americké salvové raketomety, napsal Medveděv
Autor fotografie: Pixabay|Popisek: Dmitrij Medveděv
03 / 06 / 2023, 18:00

Bývalý ruský prezident a premiér Dmitrij Medveděv opět jednou vyhrožuje a napadá Západ i Ukrajinu.

Medveděv opět vyhrožuje, tak jak on umí jen on sám, Západu i Ukrajině. Tentokrát si vzal na paškál dodávku amerických salvových raketometů M270 MLRS.

,,Nejrychlejším způsobem, jak eskalovat konflikt na Ukrajině k nezvratným důsledkům světové války, je dodávat psychopatům v Kyjevě dalekonosné MLRS, napsal Medveděv na sociální síti Telegram, kde je zvlášť aktivní.

Medveděv nezapomněl přidat doušku i směrem k Západu a NATO: ,,Letití vůdci a povýšenci z NATO by měli alespoň občas zapnout své vyměklé mozky."

A něco si nechal i pro generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga. ,,Teze generálního tajemníka NATO, že vítězství Ruska bude znamenat porážku Severoatlantické aliance, je přímým potvrzením účasti bloku ve válce proti naší zemi. Jak se říká, ne z velké mysli, ale z čistého srdce. Poctivý norský chlapík to nakonec přiznal," uvedl Medveděv.

Zdroj: Telegram Dmitrije Medveděva

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.