Největší výrobce přívěsů Agados se představí na veletrhu TechAgro

Největší výrobce přívěsů Agados se představí na veletrhu TechAgro
Autor: Agados
29 / 03 / 2018, 19:00

Největší český výrobce přívěsů, společnost Agados, se představí na veletrhu TechAgro v Brně. Jeden z největších veletrhů zemědělské techniky v Evropě proběhne od 8. do 12. dubna na brněnském výstavišti. Agados na veletrhu představí nejenom sériové přívěsy s univerzálním využitím, ale i vývoj a výrobu speciálních přívěsů a přepravníků na míru.

Expozice Agados bude umístěna v pavilonu E u stánku č. 28. „Hlavním lákadlem našeho stánku bude přívěs ADAM určený pro převoz vozidel. Přímo na veletrhu bude k vidění verze s délkou 4,5 metru. Jeho užitečnost potvrdí každý, kdo převáží nějaký stroj nebo vozidlo,“ uvádí jednatel společnosti Agados Petr Ostrý. K vidění bude i jednostranný sklápěč DELTA, skříňový přívěs pro přepravu zvířat nebo sklopný hobby přívěs na převoz např. sekačky.

Společnost Agados je významným dodavatelem přívěsů nejen v České republice, ale i v zahraničí, kam míří polovina produkce. Za rok 2017 prodala zhruba 30 tisíc přívěsů. Kromě přívěsů určených pro civilní přepravu, se Agados specializuje i na produkty pro armádu a integrovaný záchranný systém. Vloni přišla s novinkou – mobilní polní kuchyní PK4 pro armádu, za kterou získala ocenění Zlatý IDET. Mezi letošními novinkami se objeví mobilní osvětlovací věž nebo mrazicí box.

Agados působí na trhu od roku 1992. Společnost se dlouhodobě vypracovala na pozici největšího českého výrobce přívěsných vozíků v České republice a je současně jedním z největších evropských výrobců přívěsů do 750 kg a do 3500 kg. Agados je jedničkou na trhu jak v oblasti profesionálních universálních přívěsů, tak i přívěsů vyráběných zákazníkům „na míru“. V nabídce má Agados širokou škálu brzděných i nebrzděných přívěsů,  různých rozměrů, které se mohou lišit nejenom použitými materiály, ale i možnostmi využití. Agados automaticky zajišťuje i kompletní servis svých výrobků a prodej autorizovaných náhradních dílů. Firma sídlí ve Velkém Meziříčí a prostřednictvím svých poboček a prodejců je zastoupena po celé ČR i ve většině evropských zemí. Jednatelem Agados je Petr Ostrý, člen představenstva Sdružení automobilového průmyslu.

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace