Nejznámější zadek světa v obrněném voze pro ruské oligarchy

Nejznámější zadek světa v obrněném voze pro ruské oligarchy
Autor fotografie: Dartz a Twitter|Popisek: Kim Kardashian a Dartz
07 / 02 / 2015, 18:45

Majitelka nejznámějšího zadku na světe Kim Kardashian a její manžel Kanye West si v roce 2013 koupili vozidlo jménem Dartz Prombron Iron Diamond.

Tento obrněný vůz ohromuje opulentním vzhledem a interiérem, kde je na přání kůže z velrybího penisu, diamanty a různé šperky. Dokonce i exteriér vozidla se pyšní zlatými a diamantovými prvky.

 

Soukromá firma vznikla na základě bývalé společnosti RussoBalt v Rize a jejím hlavním odbytištěm je Rusko a jeho boháči. Dartz vyrábí devět modelů nazvaných jmény Iron Diamond, Iron Xtal, Monaco Red Diamond Edition, Black Dragon, Black Russian, Gold Russian, Aladeen, White Horse, a Monako. Vozidla splňují různé normy pancéřování od B2 do B7, kdy B7 umožní své posádce přežít zásah raketou nebo najetí na pozemní minu. 

Hmotnost vozu i přes použití materiálů jako je kevlar a titan je okolo 3 700 kilogramů, motory jsou od Mercedesu a můžete jet rychlostí až 240 kilometrů za hodinu.

Jejich vozy si zahrály v mnoha filmech jako Diktátor nebo James Bond a rozhodně v nich nejezdily kladné postavy.

 

Automobilka se chlubí svou dlouhou tradicí navazující na původní stroje RussoBalt, a i tím, že tato auta používal poslední ruský car Mikuláš II., nebo admirál Kolčak. Dokonce i slavný projev Lenina byl z paluby vozu RussoBalt.

Originální vůz pro ruského boháče nebo americkou hvězdičku Kardashian. A cena? Dartz Prombron Red Diamond Edition stojí okolo 1,25 miliónu dolarů... Ale nekupte to, když Vám k autu zabalí i tři lahve nejdražší vodky na světě, RussoBaltique.

Zdroj: Dartz Armored Cars

Tagy článku