Několik zraněných po útoku nožem v Mnichově. Podezřelý je na útěku

Několik zraněných po útoku nožem v Mnichově. Podezřelý je na útěku
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
21 / 10 / 2017, 10:30

Několik zraněných zůstalo po útoku nožem, který provedl neznámý pachatel v Mnichově. Ten je podle policie na útěku. Policie zároveň vyzvala lidi, aby nevycházely jejich domovy. Útočníkem má být podle serveru RT čtyřicátník, jehož motivy zatím nejsou známé.

 /AKTUALIZOVÁNO/ Podle informací policie zranil v centrálním Mnichově muž ozbrojený nožem celkem 5 lidí. Nikdo z nich neutrpěl vážná zranění. Útočník měl mít na sobě batoh, přičemž jeho obsah zatím není známý. Server RT.com uvedl, že policie zatím nemá jasno, kam mohl muž z místa činu utéct.

 

 

Podrobnosti připravujeme...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace