Německá politika je absolutně nepružná vzhledem k masové imigraci, řekl v rozhovoru pro německou televizi Václav Klaus

Německá politika je absolutně nepružná vzhledem k masové imigraci, řekl v rozhovoru pro německou televizi Václav Klaus
Autor: flickr.com|Popisek: Václav Klaus
13 / 03 / 2017, 08:00

Bývalý prezident Václav Klaus poskytl zajímavý rozhovor německé televizi Alternative TV. Rozhovořil se mimo jiné o migrační krizi, Lisabonské smlouvě či roli médií v dnešní Evropě.

Podle Klause ja namístě kritika evropských a také němmeckých politických elit za to, že nezvládli efektivně vyřešit migrační krizi. Je to dáno především tím, že německá poltiika je prakticky několik desítek let nepružná a neměnná, než se na politické scéně objevila AfD. V Německu neprobíhá podle bývalého českého prezidenta v tomto ohledu autentická diskuse. 

psali jsme:

Václav Klaus: Německá kancléřka ohrožuje budoucnost evropské civilizace

 

Zdroj: youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace