Německá poslankyně napadena za kritický názor k uprchlíkům

Německá poslankyně napadena za kritický názor k uprchlíkům
Autor fotografie: YouTube/screenshot
28 / 05 / 2016, 19:00

Demonstrant napadl na sjezdu německé strany Die Linke její šéfku a poslankyni Bundestagu Sahru Wagenknechtovou.

Aktivisté házeli do davu papíry a vyjadřovali svou nespokojenost s názory Wagentknechtové,  která uvedla, že není možné, aby do Německa přijeli všichni uprchlíci. Jeden z demonstrantů přiběhl až k poslankyni a do tváře jí hodil dort. Napadl jí údajně kvůli jejím slovům, která řekla před několika týdny, kdy uvedla, že "uprchlíci by neměli zneužívat německé pohostinnosti."

Wagentknechtová je předsedkyní této strany od května 2010, její otec je Íránec, matka Němka.

Iniciativa na letáku přirovnala její stranu s německou Alternativou pro Německo a europoslankyní Beatrix von Storchovou. Zdroj: sueddeutsche.de 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.