"Německo je v katastrofálním stavu," tvrdí autor webu. Němci začali systematicky dokumentovat trestnou činnost přistěhovalců

&quote;Německo je v katastrofálním stavu,&quote; tvrdí autor webu. Němci začali systematicky dokumentovat trestnou činnost přistěhovalců
Popisek: Webová stránka http://www.refcrime.info/
17 / 09 / 2016, 14:15

"Tento archiv představuje pokus systematicky dokumentovat selhání státu ve vztahu k uprchlíkům, přistěhovalcům a jejich integraci. Shromážděné údaje budou veřejně přístupné, aby si každý mohl udělat vlastní obrázek o katastrofálním stavu Německa," je uvedeno na webu s mapou kriminality v Německu.

Autoři uvádějí na webové stránce refcrime.info, že "díky nekontrolovanému masovému přílivu uprchlíků a migrantů, kteří do Německa přichází pod záminkou hledání azylu, došlo k nárůstu trestné činnosti."

"Tito takzvaní "uprchlíci" po příjezdu do Německa, začínají terorizovat místní občany tím, že kradoumlátí nevinné lidi, způsobují nepokojesexuálně obtěžují ženy a dívky,  znásilňují nebo vraždí. A my nemůžeme dělat nic jiného, ??než naučit se to vydržet," tvrdí autoři a pokračují:

"Nicméně každý z nás může tyto takzvané "jednotlivé případy" dokumenovat a vytvořit tím jedinečný projekt v německé historii, který bude svědectvím toho, co způsobili volení zástupci lidu. Stát již není funkční, ve velkém vznikají no-go oblasti, šaría policie hlídkuje v ulicích, páchají se vraždy ze cti a jiné excesy, které máme každý den před očima." 

Všechny kriminální skutky jsou autory rovněž popsány s odvoláním na zdroj (média nebo tiskové zprávy policie). Rozsah páchané trestné činnosti je skutečně alarmující, denně je spácháno desítky trestných činů, ze kterých jsou podezřelí žadatelé o azyl, občané jiné národnosti nebo byli pachateli muži "jižního vzezření". Například jenom 14. září bylo zadokumentováno 13 případů po celém Německu.

"Níže uvedený obrázek znázorňuje jen malou ukázku toho, co je rok od začátku uprchlické krize v Německu na denním pořádku"

Alternativní mapa kriminality uprchlíků? Výsledek zamlčování a "kouzlení se slovy"?

 

Tagy článku