Nesmrtelný Iron Man herec Robert Downey junior chválil prsa moderátorky. Ta teď hrozí žalobou

Nesmrtelný Iron Man herec Robert Downey junior chválil prsa moderátorky. Ta teď hrozí žalobou
Popisek: Robert Downey junior
31 / 03 / 2018, 17:45

Možná se mýlí, ale co když ne? Nejlépe placený herec světa (kdo by to byl řekl) „Iron Man“ Robert Downey junior (52), který prý už nebere drogy, přišel na rozhovor s moderátorkou pozdě a bosý. Jak ji spatřil, zvolal: „Pěkný kozy!“.

Jsou ženy, které považují tento výrok za lichotku a mnohé i za výzvu. Robert to rozhodně nemyslel jinak, než jen jako impuls k další konverzaci, která se vyvine – a možná bude na jejím konci pěkné interview, za které slušná televize zaplatí až tisíc dolarů (25 tisíc Kč).

psali jsme: Sexuální dravec Dustin Hoffman? Slavného herce obvinilo několik žen z obtěžování

Pan Downey míval problém s drogami, když unikal z léčebny oknem ve spodkách, to je třeba přiznat. Stejně jako to, že pro skutečného Iron Mana je nynější kampaň „Me Too“ jako vánek, který nad útesem ovívá tvář. A doplňme, že „Vánek okamžiku“, „Útes věčnosti“ a „Tvář, která svůj výraz ještě tají“.

Vraťme se však na hotelový pokoj. Moderátorka Lorraine Kelly před příchodem nejlépe placeného herce nabádá asistenta (!) aby upravil klimatizaci. V pokoji je horko, což by být nemělo. Vstupuje Robert Downey junior (50). Nemá boty ani zábrany.

„Pěkný kozy!“ volá herec, který v roli Iron Mana vydělal miliardy dolarů. Moderátorka Lorraine Kelly je sice sexy, ale není nejmladší. Podle Wikipedie je ročník 1959.

psali jsme: Americký herec Bill Cosby: Myslel jsem, že mě obdivuje! ,,Ženomuž" vytáhl z komika miliony dolarů a chce víc

Konec dobrý, všechno dobré. Vše spraví milion dolarů mimosoudního vyrovnání za způsobenou újmu. Zmíněná historka se sice odehrála již před pěti lety, ale čas nijak neumenší šok, který byl obrovský, a Lorraine se z něj dodnes nevzpamatovala.

Představitel Iron Mana, nejlépe placený herec světa Robert Downey junior zatím nereagoval.

Pouze se (zřejmě dočasně) obul.

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Technologie  - nejnovější ,,vychytávky" ze světa vědy a techniky. Od futuristických zbraní až po bojové drony. S námi víte více

 

Autor: hop

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace