Neunikne ani myš. Bezpečnostní kamerový systém EVOLVEO DETECTIVE WN8

Neunikne ani myš. Bezpečnostní kamerový systém EVOLVEO DETECTIVE WN8
24 / 01 / 2021, 09:00

EVOLVEO, přední dodavatel spotřební elektroniky s českou tradicí, uvádí na trh ucelený bezpečnostní kamerový systém, který se skládá z osmi kanálového WiFi NVR rekordéru a čtyř venkovních IP kamer. Dostupnost bezpečnostních kamerových systémů, jejich snadná instalace a snadné ovládání vede ke stále většímu prosazování této technologie. Zabezpečení objektů všemi dostupnými prostředky rozhodně není v dnešní době možné podceňovat.

Evolveo Detective WN8 monitoruje vybrané objekty a výrazně napomáhá k jejich zabezpečení. Díky bezdrátovému připojení kamer je instalace výrazně snazší. Kamery mají rozlišení 1920 × 1080, disponují funkcí nočního vidění a díky IR přísvitu zaznamenají obraz až do vzdálenosti 25 metrů. Samozřejmostí je detekce pohybu. Kamery jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití, což potvrzuje certifikace IP66. Detective WN8 využívá pokročilé technologie, jako jsou komprese videa H.265, vestavěný alarm a různé režimy zobrazení (samostatný, kvadratický, PIP, sekvenční). Záznam lze nastavit na kontinuální, nebo podmíněný detekcí pohybu. WiFi NVR rekordér umožňuje snímaný obraz zaznamenávat na volitelný 2,5" nebo 3,5" interní disk (není součástí prodejního balení), pro který je připravena pozice s rozhraním SATA.

evoleveo

Rekordér dále umožňuje vyslání E-mailu, pokud dojde k detekci pohybu na libovolné připojené kameře. Díky LAN konektivitě je možné kdykoliv v reálném čase získat přístup ke kamerám prostřednictvím internetu, ať už z PC, PDA, tabletu nebo mobilního telefonu. Přístup je chráněn heslem. Zařízení detekuje ztrátu signálu z video vstupů, například v případě poškození kamery. V takovém případě ihned odesílá varovný E-mail na předem nastavenou adresu. Detective WN8 lze také připojit prostřednictvím HDMI rozhraní k počítačovému monitoru nebo TV.  Pro pohodlné sledování se rekordér dodává včetně dálkového ovládání. Přehledné OSD menu je k dispozici v češtině, ruštině, angličtině, polštině, maďarštině a v dalších světových jazycích. Kromě 4 kamer v prodejním setu je možné volitelně připojit až 4 další WiFi kamery EVOLVEO WiFi Cam.

Dostupnost a cena

Zabezpečovací kamerový systém Evolveo Detective WN8 NVR (Network Video Recorder) je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je za 9 890 Kč s DPH.

Technické parametry:

• video komprese: H.265

• video systém: NTSC/PAL

• k dispozici SW pro Windows/Android/Symbian/MAC OS kompatibilní zařízení

• 8kanálové WiFi připojení kamer 

• video výstup HDMI

• možnosti zobrazeni záznamu: samostatná kamera, 4 kamery, 8 kamer střídavé

• záznamové módy: určený čas/ detekce pohybu/spuštění senzorem

• HDD rozhraní: 1 × SATA HDD 2,5" nebo 3,5", max. kapacita 3 TB

• síťové rozhraní: RJ45 10/100Mbit/sec

• síťové protokoly: TCP/IP, UDP, DHCP, DNNNS, PPPoE

• provozní teplota:  -20 až 55 °C

• napájecí zdroj: DC12V/5A

Web: //eshop.evolveo.com/evolveo-detective-wn8--bezdratovy-nvr-kamerovy-system/

Facebook: //www.facebook.com/evolveoeu

 

EVOLVEO je značka elektroniky, která vznikla v roce 2005 a specializuje se na oblasti digitálního domova, osobní elektroniky a herních produktů. Značka je zaměřena na muže, kteří se zajímají o spotřební elektroniku nebo informační technologie, požadují trendové produkty a hledají ekonomicky výhodnější řešení vzhledem k nabídce velkých nadnárodních značek. Rozvoj, distribuci a servis EVOLVEO zajištuje mezinárodní tým ve více než deseti zemích. 
EVOLVEO podléhá řízení jakosti dle normy ISO 9001.

 

 

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.