"Nevěřte zlomyslným lžím, že nám jižní země budou posílat azylanty"

&quote;Nevěřte zlomyslným lžím, že nám jižní země budou posílat azylanty&quote;
28 / 09 / 2015, 18:00

Autor výroku z roku 2009: MUDr. Zuzana Roithová, MBA, současná místopředsedkyně KDU-ČSL

Strana Svobodní zveřejnila na Twitteru zajímavé video, o nic méně zajímavá je i diskuze pod ním.Twitter Svobodní

Uživatel DongMaster zveřejnil video z roku 2009 na YouTube s následujícím komentářem: 

Publikováno 27. 9. 2015 / Jelikož Zuzana Roithová smazala (jistě omylem) toto edukativní video z roku 2009, musím jí vypomoci a dále šiřit její neomylnou předpověď, ať můžeme společně spěchat vstříc světlým zítřkům.


 
 

Pro úplnost dodáváme, že všechny české parlamentní politické strany v roce 2009 s výjimkou KSČM Lisabonskou smlouvu více či méně podporovaly.

 
 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace