Neviditelný headset TopPro BT-3

Neviditelný headset TopPro BT-3
Popisek: TopPro BT-3
13 / 06 / 2018, 12:00

Bezdrátový headset TopPro BT-3 se skládá z mikrosluchátka, které zachycuje přenášený hovor díky indukční smyčce, a bezdrátového Bluetooth modulu. Design a samotný tvar sluchátka zajišťuje pevné a přitom skryté usazení do zvukovodu, zatímco modul s indukční smyčkou lze ukrýt pod oděvem. Díky tomu lze snadno vést telefonní hovory a to zcela skrytě a nenápadně. Propojený chytrý telefon může být uložen kdekoli do vzdálenosti deseti metrů.

Headset TopPro BT-3 se snadno propojí s mobilním telefonem pomocí Bluetooth. Indukční smyčka společně s komunikačním modulem je ukryta pod oděvem a předává díky elektromagnetické indukci zvuk do miniaturního sluchátka, které slouží jako přijímač. Sluchátko je usazeno do zvukovodu a pro okolí je téměř neviditelné. Vestavěný mikrofon díky vysoké citlivosti zachytí i tiché zvuky, hovor lze tedy vést šeptem, utajeně a velmi diskrétně. Sluchátko je napájeno miniaturní baterií a vydrží v provozu až pět hodin. Modul s Bluetooth připojením a indukční smyčkou se nabíjí přes USB port a umožňuje vést hovor po dobu dvanácti hodin. V pohotovostním režimu vydrží modul až sto hodin. Modul má tlačítko nejen pro ovládání hlasitosti, ale i pro přijímání a ukončování telefonního hovoru.

Špionážní neviditelné sluchátko TopPro s indukční smyčkou BT-3 patří mezi naše nejprodávanější zařízení pro utajenou komunikaci. Používání je snadné,“ vysvětluje Damian Teichert, marketingový manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Sluchátko využívá technologii elektromagnetické indukce a jeho velikost může být proto maximálně miniaturizovaná. Modul s indukční smyčkou, Bluetooth propojením a akumulátorem je umístěn odděleně, pod oděvem.“

Cena a dostupnost:

Headset TopPro BT-3 je dodávána na český trh za 3 220 Kč včetně DPH.prostřednictvím internetového obchodu Spyshop24.cz

Technické specifikace

 

Mikrosluchátko TopPro

Délka: 7 mm

Průměr: 3-7 mm

Napájení: baterie 337 / SR416SW (1,55V)

Napájecí napětí: 1,4 V - 1,6 V

Provozní doba: až 5 h na jednu baterii

Přenosové pásmo:300 - 4000 Hz

Úroveň akustického signálu: 93 db – 104 db

Deformace: max. 2 %

Zesilovač: hybridní

Systém činnosti: indukční (pasivní)

Maximální vzdálenost od indukční smyčky: 40 cm

Hmotnost: 0,8 g

 

Smyčka Bluetooth

Pohotovostní režim: až 100h

Délka hovoru: až 12h

Funkce regulace hlasitosti: ano

Dálkové přijetí / zavěšení hovoru telefonem GSM: ano

Dálkové ovládání přehrávače: ano

Spojení Bluetooth: zabezpečené, šifrované

Dosah: až 10m

Bluetooth: 4.0 Low Energy

Rozměry: 37 × 36 × 14 mm

Délka kabelu indukční smyčky: 80 cm

 

Firma SpyShop24 působí na trhu od roku 2007. Zaměřuje se na prodej detektivních nástrojů, které slouží ke sledování a ochraně proti sledování a také k získávání či ochraně informací nebo ochraně majetku. Cílem je zajistit zákazníkům vysokou kvalitu zařízení a profesionální poradenství. Odborně proškolený tým zaručuje individuální přístup, díky čemuž se SpyShop24 těší důvěře stále větší skupiny zákazníků.

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace