Nevinná zábava nebo výchova k vraždění? Batole podřezává krk bílému medvídkovi

Nevinná zábava nebo výchova k vraždění? Batole podřezává krk bílému medvídkovi
Autor fotografie: YouTube/screenshot
24 / 08 / 2015, 19:45

Děsivé video doprovází islámská hudba a "poprava" se odehrává s vlajkou IS v pozadí.

Na YouTube bylo zveřejněno video, na kterém odhadem tří až čtyřleté dítě oblečené do černého trika a kalhot na pozadí vlajky ISIS nožem uřezává hlavu bílému plyšovému medvědovi. Na konci videa mu otec říká, aby zvolal "Allah Akbar". 

Vymývání mozků, převýchova a nasazení v boji. Islámský stát vychovává z dětí budoucí vrahy, kteří se před ničím nezastaví. Ani před vlastními rodiči. Všichni mají strach z budoucí generace....

Děti, které padly do rukou islámských radikálů jsou podle OSN zaživa pohřbívány, mučeny, ukřižovány, stávají se sexuálními otroky nebo lidskými štíty, o tom jsme už psali v článcích "Výchova dětí k vraždění I", "Výchova dětí k vraždění II" nebo "Zvěrstva islamistů se stupňují, nyní jsou na řadě děti"

Zdroj: //zahranicni.eurozpravy.cz/

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.