Nezničitelná IP HD kamera "Mickey Mouse"

Nezničitelná IP HD kamera &quote;Mickey Mouse&quote;
Autor: www.boschsecurity.cz|Popisek: Nezničitelná IP HD kamera "Mickey Mouse"
03 / 02 / 2015, 07:30

Podívejte se na vydařené produktové video, které představuje IP kameru s výjimečnou citlivostí určenou pro dopravní aplikace a průmyslové instalace.

Nejnovější výrobek firmy BOSCH v oblasti IP fulll HD kamer představujeme na videu

MIC 7000 odolné IP HD kamery v provedení Starlight a Dynamic

Bosch rozšiřuje nabídku odolných MIC kamer modely s výtečnou citlivostí řady Starlight s rozlišením 720P a modely Dynamic s výbornou dynamikou obrazu a rozlišením 1080 řádků.

MIC 7000 odolné IP HD kamery v provedení Starlight a Dynamic

MIC Starlight 7000 má citlivost 0,052 luxu v barevném režimu. Kamera má  30 x zoom objektiv. Při velkém přiblížení se uplatní sofistikovaná stabilizace obrazu. Kamera je vhodná do náročného prostředí díky krytí IP 68 a  mechanickou odolnosti odpovídající normě IK10. Pracovní teplota kamery je -40°C až +60°C u polárních modelů je to až -60°C.  Kamera přináší ž 60 snímků/sekundu pro scény s velkou dynamikou například dopravní aplikace.  Kameru je možné doplnit přidaným IR nebo viditelným přísvitem s dosahem až 160 metrů. Kamera podporuje inteligentní analýzu IVA. MIC 7000 (včetně varianty s přidaným reflektorem) lze napájet přes HPoE  Své uplatnění MIC 7000 Starlight  najde zejména v dopravních aplikacích, městských kamerových systémech a náročných průmyslových instalacích.

MIC Dynamic 7000 má vysoký dynamický rozsah. Kamera má  30 x zoom objektiv. Při velkém přiblížení se uplatní sofistikovaná stabilizace obrazu. Kamera je vhodná do náročného prostředí díky krytí IP 68 a  mechanickou odolnosti odpovídající normě IK10. Pracovní teplota kamery je -40°C až +60°C u polárních modelů je to až -60°C.  Kamera přináší ž 60 snímků/sekundu pro scény s velkou dynamikou například dopravní aplikace.  Kameru je možné doplnit přidaným IR nebo viditelným přísvitem s dosahem až 160 metrů. Kamera podporuje inteligentní analýzu IVA. MIC 7000 (včetně varianty s přidaným reflektorem) lze napájet přes HPoE . Své uplatnění MIC 7000 Starlight  najde zejména v dopravních aplikacích, městských kamerových systémech a náročných průmyslových instalacích.

Zdroj: BOSCH, www.boschsecurity.cz

Psali jsme také:

Pořiďte si profesionální a jednoduchý videodohled

Síťová kamera DINION zaznamenává obraz v rozlišení 4K ultra HD

Nové požární detektory Bosch zvyšují účinnost detekce

Rozšíření rozsahu funkcí ústředen systémů signalizace vloupání a napadení AMAX

Enkodéry - elixír mládí pro analogové kamerové systémy

AXIS uvádí na trh síťovou kameru z nerezové oceli

Axis představuje inovativní dohledové řešení se zorným polem 360° a přiblížením detailů

Kopulové PTZ HDTV kamery Axis v nerezu a s dusíkem

Full HD kamera Axis P5415-E

Bosch rozšiřuje portfolio řady Amax

Bosch Remote Control Security i pro Android

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace