Nigel Farage varuje: Švédská krize je záměrně kryta politicky korektními médii

Nigel Farage varuje: Švédská krize je záměrně kryta politicky korektními médii
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Nigel Farage
02 / 03 / 2017, 09:00

Nigel Farage se domnívá, že švédskou krizi kryjí záměrně politicky korektní média.

Bývalý předseda UKIP (Strany nezávislosti Spojeného království) a velký popularizátor Brexitu Nigel Farage prohlásil, že nynější krize zločinnosti, která zvlášť patrná na jeho předměstí, schválně kryjí politicky korektní média.

Farage komentuje nebývalé silnou vlnu zločinnosti, které rozpoutávají gangy násilníků, často složených z migrantů, v no-go zónách a problematických předměstích, jako je třeba Rinkeby. Bývalý předseda UKIPu nyní ostře kritizuje média za to, že chtějí čtenáře a diváky ,,ošálit" a neukazovat jim účelově celou pravdu.

Zejména mu vadí, že média neřeknou, jaké národnosti či víry jsou ti, kteří se dopouštějí nyní ve Švédsku nejvyšší zločinnosti. ,,Existuje odsouhlasená dohoda mezi švédskými televizními stanicemi a novinami, že nebudou informovat o identitě, národnosti a víře těch, kteří páchají zločin," řekl Farage televizi Fox News.

Nelíbí se mu ani, že zločiny podle těchto médií nejsou ,,roztříděny". ,,Tyto činy jsou zaznamenávány jako statistiky zločinů a jedno, jestli mluvím o znásilnění, vraždě nebo se jedná o rabování a výtržnosti," nelíbí se Faragovi. Ten také řekl, že ve snaze být politicky korektní nejsou švédská média ani fakticky korektní a chtějí svými informacemi ,,ošálit" své diváky, celé Švédsko i zbytek světa.

psali jsme:

Nigel Farage se vysmál Junckerovu plánu evropské armády a vzkazuje Britům: "Nevěřili jste mě!"

VIDEO: Problematické předměstí Stockholmu znovu v plamenech: Policie musela zasahovat proti skupinám násilníků

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku