Nigel Farage varuje: Švédská krize je záměrně kryta politicky korektními médii

Nigel Farage varuje: Švédská krize je záměrně kryta politicky korektními médii
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Nigel Farage
02 / 03 / 2017, 09:00

Nigel Farage se domnívá, že švédskou krizi kryjí záměrně politicky korektní média.

Bývalý předseda UKIP (Strany nezávislosti Spojeného království) a velký popularizátor Brexitu Nigel Farage prohlásil, že nynější krize zločinnosti, která zvlášť patrná na jeho předměstí, schválně kryjí politicky korektní média.

Farage komentuje nebývalé silnou vlnu zločinnosti, které rozpoutávají gangy násilníků, často složených z migrantů, v no-go zónách a problematických předměstích, jako je třeba Rinkeby. Bývalý předseda UKIPu nyní ostře kritizuje média za to, že chtějí čtenáře a diváky ,,ošálit" a neukazovat jim účelově celou pravdu.

Zejména mu vadí, že média neřeknou, jaké národnosti či víry jsou ti, kteří se dopouštějí nyní ve Švédsku nejvyšší zločinnosti. ,,Existuje odsouhlasená dohoda mezi švédskými televizními stanicemi a novinami, že nebudou informovat o identitě, národnosti a víře těch, kteří páchají zločin," řekl Farage televizi Fox News.

Nelíbí se mu ani, že zločiny podle těchto médií nejsou ,,roztříděny". ,,Tyto činy jsou zaznamenávány jako statistiky zločinů a jedno, jestli mluvím o znásilnění, vraždě nebo se jedná o rabování a výtržnosti," nelíbí se Faragovi. Ten také řekl, že ve snaze být politicky korektní nejsou švédská média ani fakticky korektní a chtějí svými informacemi ,,ošálit" své diváky, celé Švédsko i zbytek světa.

psali jsme:

Nigel Farage se vysmál Junckerovu plánu evropské armády a vzkazuje Britům: "Nevěřili jste mě!"

VIDEO: Problematické předměstí Stockholmu znovu v plamenech: Policie musela zasahovat proti skupinám násilníků

 

Zdroj: express.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.