Nigel Farage varuje, že britské ženy se mohou stát terčem sexuálních útoků ze strany migrantů

Nigel Farage varuje, že britské ženy se mohou stát terčem sexuálních útoků ze strany migrantů
Autor fotografie: redakční databáze|Popisek: Velká Británie
05 / 06 / 2016, 14:15

Britský politik se domnívá, že pokud Velká Británie setrvá v EU, může to vystavit britské ženy sexuálním útokům od ,,gangů migrantů".

Britský politik a předseda Strany nezávislosti Spojeného království Nigel Farage varuje, že sexuální útoky se mohou stát i britským ženám. V případě, že se  23. června britští občané vyjádří v referendu pro setrvání ve svazku EU, může se podle něho opakovat scénář z Kolína nad Rýnem minulý rok. Řekl to v neděli listu Sunday Telegraph.

Britské ženy podle Farage mohou být sexuálním cílem migrantů především ze severní Afriky. Farage upozorňuje, že pokud Británie má tomuto ,,nájezdu" zabránit, musejí její občané volit v referendu alternativu, která umožňuje vystoupení země z EU. Farage je znám jako velký příznivce ,,brexitu", který již dříve označil za ,,zlatou příležitost", aby si Britové konečně mohli vládnout sami.

V rozhovoru se zmínil, že selhání kontroly hranic od masivního přílivu migrantů ze Severní Afriky a východní Evropy bude mít za následek ,,zvýšenou zranitelnost" ženské populace. Farage nevyloučil v krajním případě ani scénář z Kolína nad Rýnem z prosince minulého roku, kdy se tamní ženy staly terčem cílených sexuálních útoků migrantů.

V další části rozhovoru Farage ostře kritizoval i premiéra Davida Camerona, kterého posměšně nazval ,,nepoctivým Davidem". Obvinil jej z toho, že prý soustavně lže britským občanům. Cameron podle Farage nebyl schopen dostát svým závazkům, co se týká redukce přílivu migrantů a vyjednat si nové podmínky s EU pro setrvání Británie v tomto společenství. Farage v rozohvoru řekl, že by měla být poctivost a upřímnost britského předsedy vlády zpochybněna.

Farage také kritizoval, že současná úroveň migrace poškodila kvalitu života miliony Britů. Současnou situaci připisuje na vrub právě Cameronovi, který nebyl schopen krizovou situaci důsledně řešit. Podle Farage je tak jediným řešením vystoupení Velké Británie z EU, aby mohla země převzít kontrolu nad vlastními hranicemi a ,,spravovat" se konečně sama.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace