Nekrofilní Nigerijec šokoval policisty: Zaživa nechtěla sex, tak jsem ji zabil

Nekrofilní Nigerijec šokoval policisty: Zaživa nechtěla sex, tak jsem ji zabil
Autor fotografie: pixabay.com|Popisek: Ilustrační obrázek
16 / 03 / 2017, 05:00

V Nigérii se stala vražda, nad níž zůstává rozum stát. Mladý nigerijský farmář zabil svou přítelkyni proto, aby s ní mohl mít sex. Svůj čin vysvětloval tím, že ,,zaživa by s ním přítelkyně nikdy nespala".

 

Nigerijec sice s ženou již pár měsíců žil, ale podle jeho slov nikdy nedošlo mezi nimi k intimnímu styku. Vraždu měl předem promyšlenou a svůj následný úmysl také. Vylákal svou přítelkyni k sobě do bytu, po chvíli ji doslova zmasakroval a se znetvořeným tělem vzápětí souložil.

,,Beze strachu jsem ji zabil a vzal jsem si to, co jsem měl odepřeno," vypověděl na policii. ,,Nikdy jsem neměl s přítelkyní sex, protože mi k tomu nedala příležitost," pokračoval ve zvrácené výpovědi vrah mladé ženy.

Ushie řekl, že i když jí nabízel za sex peníze, nikdy k němu nedošlo. Nigerijec se sice přiznal k brutální vraždě, ale prohlásil, že vše bylo ,,Satanovo dílo". Ushie je nyní ve vazbě a čeká na soud.

 

 psali jsme:

Vražda amerických novinářů v přímém televizním přenosu

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace