Noční drama v pražských Modřanech- musela zasáhnout URNA

Noční drama v pražských Modřanech- musela zasáhnout URNA
Autor: Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy|Popisek: Zásahová jednotka PČR
08 / 10 / 2014, 10:30

8.10.2014 / 35ti letý muž se včera v noci zabarikádoval v rodinném domku se svojí 2,5 letou dcerou a vyhrožoval její smrtí. Zoufalá matka zavolala policisty. Zasahovala URNA i policejní vyjednavač.VIDEO o URNA

Zdroj: Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Žena večer volala na tísňovou linku a oznámila, že její opilý přítel jí fyzicky napadl a potom popadl jejich 2,5 leté dítě, zabarikádoval se v domě ve Vojtově ulici v Modřanech a vyhrožoval, že spáchá sebevraždu a zabije i dítě. Navíc měl muž údajně vlastnit střelnou zbraň.

Na místě zasahovali policisté pohotovostní motorizované jednotky, speciální pořádkové jednotky a hlavně vyjednavač společně se zásahovou jednotkou (URNA). Po dvou hodinách se vyjednavači podařilo muže přemluvit. URNA násilníka půl hodiny před půlnocí zadržela.

Pětatřicetiletý muž skončil na služebně, kde se podrobil orientační dechové zkoušce, kterou mu  v dechu. Muž, kterému policisté naměřili 1,17 promile alkoholu je podezřelý ze spáchání trestného činu nebezpečné vyhrožování. Naštěstí nebyl nikdo zraněn, dítě bylo v postýlce a klidně spalo.

Podívejte se na video o zásazích policejní jednotky URNA (zdroj: youtube):

Psali jsme také:

Oběti zločinu na území ČR a pátrání po osobách a věcech

Kde v ČR se musíte nejvíc bát o své zdraví, život i majetek

Nárůst krádeží vloupáním do rodinných domků, drogové, majetkové i hospodářské kriminality

Jak se účinně ochránit před kapesními zloději

V loňském roce došlo k nárůstu trestné činnosti

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace