Nonstop linka pro pražské seniory ohrožené #Covid19

Nonstop linka pro pražské seniory ohrožené #Covid19
12 / 03 / 2020, 19:15

Primátor Prahy Hřib před několika minutami zvěřejnil na Twitteru číslo linky, kam se moho obracet i pomoc pražští senioři. Prosím sdílejte.

Od pátku 13. března bude fungovat non-stop linka pro pražské seniory nad 65 let, kteří jsou nejzranitelnější skupinou ohroženou koronavirem. Na lince bude možné získat informace nebo si ve spolupráci se soukromými obchodníky objednat balíčky potravin nebo hygienických potřeb.

+420 800 160 166

(Volat na ni mohou ale i ostatní, kteří chtějí upozornit na osamoceného seniora potřebujícího pomoc.)

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace