Nová beta Synology Surveillance Station 6.3

Nová beta Synology Surveillance Station 6.3
13 / 05 / 2014, 02:40

Novinka zvyšuje efektivitu monitoringu, jeho jednoduchost a spolehlivost, díky rozšířené podpoře různých scénářů nasazení.

Surveillance Station 6.3 přináší robustní a vysoce spolehlivý monitoring, podporuje funkci přímého nahrávání, která zajišťuje nepřerušené nahrávání v případě poruchy sítě. Pro monitoring v dopravních prostředcích jako vlaky, autobusy nebo letadla, jež nejsou trvale připojeny k síti, bude možné nahrávky automaticky sjednotit v chvíli, kdy je připojení k internetu obnoveno.

 

Verze 6.3 nyní umožňuje uživatelům sledovat v živém zobrazení zároveň až 64 kanálů v rozlišení 720p v rámci jednoho uživatelského rozhraní,webový plug-in, který kvůli výkonu nahradil Javu v prohlížečích Internet Explorer, Firefox a Chrome, se nyní rozšiřuje i pro uživatele Safari. Zvýšení rychlosti je až šestinásobné.
Nová podpora joysticků výrazně zvyšuje efektivitu práce v high-end bezpečnostní instalacích zahrnující velké množství kamer. Na druhé straně pak rozšíření operací na obrazovce, které zahrnují Úpravu kamery či Rychlé přehrávání dále usnadňují správu a pracovní postupy. Rozlišení práv je nyní možné nastavit mezi „divákem“ a „správcem“ do větších detailů.


 

V Surveillance Station 6.3 si můžete prohlížet rozvinutý obraz z kamer s více čočkami či kamer typu rybí oko. Výsledný panoramatický obraz může vytvořit několik unikátních HD pohledů a pokrýt tak rozsáhlé oblasti bez nutnosti nákupu dalších kamer a tím výrazně snížit celkové pořizovací náklady. Navíc verze 6.3 nově přichází místo jedné s dvěma licencemi zdarma.
 

Synology Surveillance Station 6.3 Beta „Reward program"
Synology rozdá licenční balíček pro 4 kamery třem uživatelů, kteří poskytnou nejcennější asistenci a zpětnou vazbu.
Více informací naleznete na //www.synology.com/cs-cz/surveillance/surveillance_beta_63

www.synology.com

 

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.