Nová generace kamer BOSCH IP 4000i / IP 5000i / IP 6000i

Nová generace kamer BOSCH IP 4000i / IP 5000i / IP 6000i
24 / 09 / 2017, 07:00

Společnost Bosch Security Systems uvedla na trh novou generaci kamer řad IP 4000i / IP 5000i / IP 6000i. Kamery se vyznačují kromě tradičně vynikajícího obrazu především možností využití vysoce efektivního kodeku H.265 a tím, že mají všechny typy standardně vestavěnou video analýzu.

Instalační firmy ocení snadnou kalibraci video analýzy díky vestavěnému gyro senzoru a u většiny typů možnost vzdáleného nastavení úhlu záběru a zaostření.

Kamera Bosch

Nasaďte video analýzu bez dalších nákladů

Ať se již jedná o počítání zákazníků v obchodech nebo inteligentní sledování toho, zda se nevytváří u pokladen fronty, můžete nyní s novými kamerami Bosch výrazně zvednout spokojenost zákazníků bez jakýchkoli dalších nákladů. Video analýza se nyní dodává standardně s každou novou kamerou.
Mezi dalšími oblíbenými aplikacemi můžeme zmínit například obvodovou ochranu nebo detekci vniknutí. Dalších možností využití video analýzy je celá řada.

Nadstandardní datová bezpečnost

Každá kamera Bosch přichází již z výroby s přednahraným autentizačním certifikátem, takže je zaručená důvěryhodnost zařízení. Samozřejmě lze certifikát uživatelsky změnit a je také podporovaný standard PKI (Public Key Infrastructure).

Všechny kamery Bosch jsou standardně vybavené hardwarovým TPM (Trusted Platform Module) modulem, který uchovává v bezpečí šifrovací klíče a certifikáty.

Bezpečně a flexibilně je také řešená správa uživatelských přístupových práv. Lze také využít propojení s databází uživatelů Microsoft Active Directory.

Zdroj: Bosch Security Systems

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace