Nová řada pevných disků pro kamerové monitorovací systémy

Nová řada pevných disků pro kamerové monitorovací systémy
Autor fotografie: Společnost WD®, součást Western Digital |Popisek: 3,5palcový disk WD Purple™ NV
14 / 04 / 2015, 15:15

Nový 3,5palcový disk WD Purple™ NV je určený pro prostředí kamerových monitorovacích systémů NVR

Společnost WD® dnes představila speciální pevný disk WD Purple™ NV v 3,5palcovém formátu a s vysokou kapacitou 4 TB a 6 TB. Disk naplňuje nároky škálovatelných síťových kamerových monitorovacích systémů typu NVR.

WD Purple NV, nový model v produktové řadě WD Purple, je navržen pro monitorovací kamerové systémy propojené do sítě při využití většího počtu pevných disků a vyššího počtu připojených kamer. To sebou přináší nároky na zvýšenou ukládací kapacitu a odolnost disků.

Vysoká kapacita nového disku umožní prodloužit dobu uchování záznamu pro následné analýzy a reference. WD Purple NV je navržen tak, aby obstál nárokům v prostředí monitorovacích kamerových systémů NVR, které běží v nepřetržitém provozu. Disk nabízí nízkou spotřebu energie a mnoho dalších technických parametrů, které jsou typické pro potřeby high - endových monitorovacích kamerových systémů.

„Globální trh monitorovacích kamerových systémů rychle roste a nabízí malým firmám i místní samosprávě stále vice dostupnější systémy, které se snadno ovládají,“ říká Matt Rutledge, senior viceprezident WD pro marketing pevných disků, a dodává: „Optimalizovaná produktová řada disků WD Purple NV pro monitorovací systémy NVR zlepší přehrávání záznamů u aplikací s vysokým počtem kamer. Monitorovací kamerové systémy NVR produkují neuvěřitelné množství dat, pro jejichž uchování jsou disky WD Purple NV perfektním řešením. Systémy NVR vyžadují vysokou kvalitu záznamu a přehrávání a také vysokou kapacitu pro ukládání dat.”

Technické specifikace

Pevné disky  WD Purple NV jsou vybaveny celou řadou exklusivních technologií, mezi které patří:

AllFrame™ - Technologie AllFrame, která využívá streamování prostřednictvím rozhraní ATA, pomáhá eliminovat ztrátu záznamu a zlepšuje přehrávání a datový tok. Firmware disků WD Purple zabraňuje pixelaci obrazu a výpadkům nahrávání.

Prémiová ochrana – Disky WD Purple NV využívají odolné komponenty a jsou navrženy pro náročné prostředí monitorovacích kamerových systémů.

Podpora systémů s velkým počtem kamer – Pevné disky WD Purple NV jsou optimalizované pro systémy, které využívají vysoký počet HD kamer a poskytují uživatelům flexibilitu postupného upgradování a budoucího rozšiřování jejich bezpečnostního monitorovacího systému. Vysoká kapacita pro ukládání dat umožní uchovat kamerový záznam po delší období, a v situacích, kdy je důležitá každá sekunda záznamu.

Přesný počet kamer záleží na mnoha kritériích: typ a způsobilost instalovaných kamer (rozlišení, parametry fps, další kritéria) a na systémovém hardware a možnostech software

Dostupnost

Pevné disky WD Purple NV 6 TB jsou již nyní dodávány obchodním partnerům k testování a je na ně poskytována tříletá omezená záruka. WD Purple NV 4 TB budou k dispozici zákazníkům pro testování v průběhu tohoto čtvrtletí. Dodávky obou kapacit budou následovat v průběhu tohoto čtvrtletí. Více informací včetně záručních podmínek na //products.wd.com/wdpurple. Nové disky WD Purple NV budou představeny na veletrhu ISC West, Las Vegas, Nevada.

Zdroj: Společnost WD®, součást Western Digital 

 

Tagy článku