Nové expediční lodě od Rolls-Royce

Nové expediční lodě od Rolls-Royce
16 / 07 / 2016, 10:15

Společnost Hurtigruten provozující plavby do arktických oblastí reaguje na zvyšující se poptávku po expedičním cestovním ruchu, a zařadí letos v létě do své flotily novou loď určenou pro plavbu v těchto oblastech.

Další čtyři nová plavidla plánuje na začátek roku 2018.

Expediční loď

Expediční loď byla navržena a vyvinuta firmou Rolls-Royce, a je první z nové generace super- efektivních a k životnímu prostředí  šetrných lodí vyvinutých s cílem uspokojit rostoucí poptávku cestujících po dobrodružství a expedičních plavbách.

Expediční loď

Zdroj: Rolls-Royce

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace