Nové fixní kopulové kamery Axis se snadno instalují díky kompaktnímu designu a varifokálnímu objektivu

Nové fixní kopulové kamery Axis se snadno instalují díky kompaktnímu designu a varifokálnímu objektivu
27 / 05 / 2019, 09:00

Axis Communications uvádí novou řadu síťových kamer AXIS M42, jež zahrnuje dva modely kompaktních a diskrétních mini kopulí s flexibilním zorným polem díky varifokálnímu objektivu. Kamery jsou vyrobené z více než 40 % recyklovaných plastů a jsou tak šetrné k životnímu prostředí. Byly navrženy pro rychlou, snadnou a cenově výhodnou instalaci a integraci v interiéru.

Síťové kamery AXIS M4206-V a M4206-LV umožňují kvalitní video za jakýchkoli světelných podmínek jak v širokoúhlém záběru, tak v detailu. Díky kompaktnímu designu lze kopulové kamery snadno umístit diskrétně tak, aby nepoutaly pozornost. Dokonce je lze přetřít barvou, aby dobře splynuly s jakýmkoli interiérem. K instalaci na strop nebo na stěnu jsou zapotřebí pouze dva šrouby a varifokální objektiv je později možné nastavit online ze vzdáleného místa. Díky technologii WDR a IR přísvitu dodají kamery obraz s mimořádnou čistotou a ostrostí bez ohledu na světelné podmínky.

AXIS M4206-V/ -LV zajistí video v rozlišení 3 MP ve formátu 4:3 a v rozlišení 1080 p při poměru stran 16:9 s úhlem sledování až 100°. Integrovaný varifokální objektiv s možností zoomu a zaostření umožňuje nastavit zorné pole na dálku.

Mezi klíčové funkce patří: 

  • 3 MP / HDTV 1080p
  • Varifokální objektiv s dálkovým zoomem a zaostřením
  • WDR a volitelné OptimizedIR
  • Kompresní technologie Zipstream s H.264 a H.265
  • Výstup HDMI pro veřejné monitory

Kompatibilita kamer s celou řadou montážního příslušenství umožňuje snadnou montáž téměř kdekoli uvnitř.

Síťové kamery AXIS M4206-V a AXIS M4206-LV budou v České republice dostupné od května 2019 prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis za 10 800 Kč respektive 12 000 Kč.

 

O společnosti Axis Communications

Společnost Axis nabízí inteligentní bezpečnostní řešení, která vedou k chytřejšímu a lépe chráněnému světu. Axis je největší světový dodavatel na trhu IP kamer a působí jako hybná síla v tomto odvětví tím, že průběžně uvádí inovativní síťové produkty založené na otevřené platformě. S pomocí globální sítě partnerů tak přináší svým zákazníkům vysokou hodnotu.

Axis si zakládá na dlouhodobých vztazích se svými partnery, kterým poskytuje na stávajících i na nových trzích jak průlomové síťové produkty, tak i své znalosti.

Axis má více než 2.700 vlastních zaměstnanců ve více než 50 zemích na celém světě a spolupracuje s globální sítí více než 90.000 partnerů. Axis je společnost založená v roce 1984 se sídlem ve Švédsku. Je zalistována na burze NASDAQ Stockholm pod značkou AXIS. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com.

 

 

Tagy článku