Nové technologie - profesionální zabezpečovací technika

Nové technologie - profesionální zabezpečovací technika
Popisek: Ilustrační foto
27 / 01 / 2016, 14:15

Technologie od společnosti Spy Shop - sítě detektivních obchodů.

Bezpečné volání - šifrovaný telefon Enigma E2

Enigma E2 je v současné době nejlépe zabezpečený mobilní telefon na světě. Šifrovaný telefon využívá průkopnické techniky ochrany před odposlechem.

Šifrovaný telefon E2 používá karty smart card, v níž se nachází ověřovací kód umožňující identifikovat obě strany v bezpečném volání (nezávisle na síti operátora). SIM karta se při pokusu o získání přístupu sama zničí. Výměnou autorizačních klíčů dochází k autorizaci hovoru. Vše probíhá při nejbezpečnějším 2048 bitovém šifrování RSA. Po autorizaci Enigma E2 přechází do režimu šifrování volání, které používá velmi silný šifrovací algoritmus AES s 256 bitovým klíčem. Tento klíč je u každého hovoru unikátní. Jedná se o profesionální ochranu, která nebyla dosud prolomena.

Video prezentace Enigma E2

Šifrovaný telefon Enigma

Detektor odposlechu JJN WAM-108T

WAM-108T je širokopásmý detektor odposlouchávacích zařízení, který se vyznačuje pokročilými parametry a nezávadností. Umožňuje odhalení a ukládání údajů o všech druzích rádiové aktivity ve velmi širokém pásmu od 10MHz do 14GHz.

Detektor odposlouchávacích zařízení používá 8 nezávislých modulů a zaručuje paralelní analýzu celého rádiového spektra: širokopásmý přijímač pracující v rozsahu 10MHz až 14GHz, 5 modulů pokrývajících telefonní síť 2G/3G/4G a také WiFi/Bluetooth 2,4GHz modul a nejnovější standard 5GHz.

Detektor odposlouchávacích zařízení

Kryt detektoru je vyroben z leteckého hliníku, který zaručuje vysokou trvanlivost a odolnost vůči poškození. Zařízení je dodáváno ve vyztuženém kufříku, splňujícím armádní normy. 

Analyzátor linek a vedení DPA-7000 TALAN

TALAN DPA-7000 je profesionální systém určený pro analýzu telefonních linek s cílem zjistit a zaměřit odposlouchávací zařízení a testovat úroveň zabezpečení. Podporuje analogové a digitální telefonní systémy a VoIP.

Analyzátor linek a vedení detekuje veškerá elektronická zařízení připojená na lince. Tímto způsobem lze snadno zjistit, zda k lince není připojeno zařízení, které není možné identifikovat, a které může být zdrojem nebezpečí. Zařízení měří nejdůležitější elektrické parametry linek, jako je napětí, proud nebo odpor a provádí demodulaci digitálních linek. Přepínač matic umožňuje provádět analýzu všech kombinací vodičů a přehledné zobrazení výsledků za účelem rozpoznání nesrovnalostí. Speciální software umožňuje prezentaci získaných dat, jejich analýzu, přenos, generování zpráv a vypracování srovnávacích výkazů a analýzu možných rizik.

Analyzátor linek Talan

Detektor kovů Garrett PD 6500i

Garrett PD 6500i je moderní a spolehlivá konstrukce plnící přísné bezpečnostní nároky platné na všech letištích.

Profesionální průchozí brána Garrett PD 6500i byla navržena tak, aby přesně lokalizovala hrozbu, eliminovala poplach po detekování neutrálních předmětů (např. klíče nebo mince) a aby umožnila skenovat velký počet osob během krátké doby.

33 zón detekce umožňuje přesné zaměření nebezpečných předmětů. Poloha je definována na základě 18 základních zón a 15 pomocných na levé a pravé straně a v středové části po celé výšce rámu. Díky konstrukci obsahující pokročilý procesor DSP, průchozí brána detekuje kovy už od úrovně podlahy a i velmi rychle se pohybující předměty. Garrett PD 6500i disponuje funkcí autokalibrace a automatického uzpůsobení parametrů. Konstrukce umožňuje pohodlnou montáž a přichycení k podlaze. Čtyři hlavní moduly jsou vybaveny stabilním spojením.

Průchozí brána

Zdroj: Spy Shop – síť detektivních obchodů

Tagy článku