Novinky pro vývojáře, užitečné návody pro IT manažery i náhled do světa hackingu – TechEd-DevCon 2019

Novinky pro vývojáře, užitečné návody pro IT manažery i náhled do světa hackingu – TechEd-DevCon 2019
03 / 05 / 2019, 08:30

Na polovinu května připravila Počítačová škola Gopas sedmnáctý ročník největší IT konference u nás – TechEd-DevCon 2019. Nabídne informace o novinkách z těch nejprestižnějších akcí po celém světě, ale i užitečné tipy, rady a příklady praktických řešení z reálné praxe od předních odborníků od nás i ze zahraničí.

Odborná konference TechEd-DevCon (Technical Education & Developer Database Conference) se ve svých začátcích zaměřovala především na programátory a databázové odborníky. Postupně přerostla v největší událost určenou pro IT odborníky v České republice. Letos nabídne více než 75 přednášek padesáti špičkových odborníků, které jsou připravené pro ajťáky z nejrůznějších oblastí – výše zmíněné programátory a datové specialisty, ale také pro IT správce a administrátory, odborníky na bezpečnost, správu dat i IT manažery.

„Technologie se rychle mění, ale jedno zůstává stejné – IT odborníci bývají obvykle velmi vytížení, a pokud mají zůstat odborně na výši, musejí nemálo času investovat také do neustálého vzdělávání,“ říká výkonný ředitel Počítačové školy Gopas Jan Dvořák. „Zhuštěná forma, ve které v rámci konference TechEd-DevCon získají přehled o aktuálních novinkách a trendech, ale i o možnostech jejich reálného uplatnění v praxi, jim proto velmi vyhovuje. Konference jim navíc umožní potkat se s kolegy i s přednášejícími odborníky a mluvit s nimi o problémech, které řeší. Letos program výrazněji akcentuje i oblast IT bezpečnosti a řadu témat určených pro IT manažery.“

Novinky pro vývojáře i rady pro zlepšení komunikace v týmu

Konference nabídne přehled o širokém spektru moderních nástrojů a systémů nezbytných pro tvorbu a správu řešení v prostředí firemní IT infrastruktury, ale i pro zajištění bezpečnosti nebo optimální vedení kolektivu individualit, s nímž se IT manažeři musejí často potýkat. Z programu vybíráme například:

  • Developer Keynote: novinky platformy Microsoft 2019
  • Buenos dias / Buenos Aires – aneb trocha základního názvosloví z Hackingu
  • IoT:Internet of Trash – kam se posunul internet věcí
  • Bezpečné přihlašování do počítačů i sítě pomocí TPM
  • Proč nejsme excelentní – unikátní praktické zkušenosti předního odborníka na sociomapování, které pomohou se zlepšením komunikace a spolupráce v týmu
  • Jak se mění IT – a co si s tím počnou jeho uživatelé i správci a poskytovatelé

 

TechEd-DevCon 2019 proběhne ve dnech 13. až 16. května v multikině Premiere Cinemas v Praze Hostivaři. Přednášet zde budou přední odborníci od nás i ze zahraničí, například Michal Altair Valášek, William Ischanoe, Ondřej Ševeček, Radvan Bahbouh, Martin Vitouš, Milan Bortel, Catalina Gheorghiu nebo Darina Vodrážková. Více o programu i přednášejících na www.teched.cz.

Platinum partnery konference TechEd-DevCon 2019 jsou společnosti Microsoft a Daquas, Gold partnerem DevCon Hall je EPAM, Gold partnerem ShowIT Hall společnost F5, Silver partnerem Profinit, generálním partnerem KPCS ATOM. Hlavním partnerem je EmbedIT. Partnery jsou DIXONS Cardphone a Tieto, Expert Partnerem Commerzbank. Exkluzivním mediálním partnerem je Averia Ltd.

                                                                                                        

O společnosti GOPAS, a. s.

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.

Gopas.cz

Tagy článku