Novozélandští střelci "odevzdávají" fázové plazmové pušky

Novozélandští střelci &quote;odevzdávají&quote; fázové plazmové pušky
23 / 03 / 2019, 13:00

Server firearmownersunited.com informuje, že policie na Novém Zélandu musela vypnout web určený pro registraci k odevzdávání zbraní. Během prvních 24 hodin ho majitelé zbraní přetížili vyplňováním výsměšných nesmyslů. Trololo.

  • Výrobce: neznámý...
  • Model: Fázová plazmová puška...
  • Sériové číslo: neznámé...
  • Ráže zbraně (je-li známá): výkon 40 Wattů...
  • Doplňky zbraně (prosíme vyplňte doplňky zbraně a množství, které chcete odevzdat): Velké železo na boku, velké železo, velké železo...

Trollování policejního webu nevyřeší ani problém terorismu ani s tím díky pokrokové politice související problém nekompetentních, hysterických, okamžitých, a tedy nepromyšlených zásahů do zbraňové legislativy.

Nahlédnuto ovšem touto zprávou, příběh o uvědomělých držitelích zbraní, kteří uvědoměle přijímají vinu za nedávný zločin, a soutěží v projevech souhlasu s nesmyslnou reakcí novozélandské vlády - příběh, který malují média hlavního proudu po celém světě - tím doznává jistých trhlin. Čtvrt milionu novozélandských držitelů zbraní rozhodně neplane náhle probuzenou touhou nechat se odzbrojit, protože jeden Australan zneužil ke svému nesmyslnému zločinu právě střelných zbraní - přičemž reakci liberální vlády předem očekával a její vyprovokování bylo, dle jeho vlastního tvrzení, jedním z jeho cílů.

Ty hluboké lidské příběhy už četl asi každý. Držitelé poloautomatických pušek v nich sdělují, že si v důsledku vražd ve dvou mešitách uvědomili, že ty zbraně nepotřebují, a účel, pro který je přechovávali (na Novém Zélandu není důvodem k držení a natož nošení zbraně ochrana života a majetku), lze naplňovat jinými prostředky.

Novozélandský zbraňový zákon není dokonalý. Málokterý dokonalý je. Dokonalosti se blíží náš stávající zákon č. 119, který výhledově nahradí série zákonů nových, o jejichž vzniku jsme opakovaně psali, a budeme se mu dále věnovat.

Po každém jiném teroristickém útoku provedeném výbušninou, vozidlem, nožem, kyselinou, se zpravidla dozvídáme následující: není jisté, že šlo o terorismus, s ničím to nesouvisí, nesmíme podlehnout strachu, a nesmíme spolu se zločinci házet do jednoho pytle celé skupiny lidí. Dozvídáme se, že teroristické útoky jsou vzácné. Pokrokoví politikové veřejnosti sdělují, že terorismus je součástí života ve velkoměstech. Jakási daň za svobodu pravděpodobně. Je třeba se semknout a neměnit svůj životní styl. Atd. atp.

Ne tak v případě útoku spáchanému zbraněmi, namnoze nelegálně drženými. I v tomto případě selhal již tak přísný zákonný rámec - kdyby byl stát schopen vlastní nastavená pravidla vymáhat, dotyčný, jehož jméno na rozdíl od oněch mainstreamových médií nebudeme opakovat, by své zbraně mít legálně nemohl. Nadto, světe div se s otevřenými ústy, nerespektoval omezení zásobníku na sedm ran. A tedy v tomto případě je vše jinak: média rozebírají ideologické zázemí toho idiota, pátrají po jeho motivacích, jeho politických preferencích. A pochopitelně: mohou za to zbraně, a potažmo jejich držitelé, a je třeba zpřísňovat, zakazovat, konfiskovat (zatím alespoň s finanční kompenzací).

Žijeme tragikomedie, a pokrokoví vedoucí se tváří, že je to normální, a že to umějí vyřešit. Neumějí a nevyřeší nic. Seberou zbraně zase jen těm, kteří pravidla respektují a nikoho neohrožují. Zločinci se jim DOPŘEDU a PÍSEMNĚ vysmívají. Ale oni nedbají, a reagují vždy stejně.

Pro pořádek na závěr uvádíme: vraždy jakýmkoli způsobem a jakýmkoli prostředkem jsou nepřijatelé, necivilizované zločiny. Nesouhlas s opatřeními, která volí tzv. "liberální" politici, není ani náznakem jakýmkoli schválením nebo vyjádřením pochopení pro zločince. Děkujeme.

Čtěte také na zbrojnice.com: Christchurch: Zélandská policie proti pachateli zasáhla až po 36 minutách, občany, kteří by se chtěli bránit, obvinila z porušení zákona o zbraních

Tagy článku