Nový Microsoft Surface Studio je víc cool než Apple

Nový Microsoft Surface Studio je víc cool než Apple
Popisek: Microsoft Surface Studio
28 / 10 / 2016, 00:30

Tento týden Microsoft odhalil futuristický počítač s obřím dotykovým displejem a s nechutně drahou cenovkou.

28" dotykový displej nového přírustku rodiny Surface je možné sklopit a použít jako obrovský tablet. Rozlišení je 4 500 x 3 000 pixelů s neobvyklým poměrem stran 3:2.

Surface Studio

Základní konfigurace nového Surface s procesorem Intel Core i5 má 8GB paměti, 1TB HDD a grafickou kartu GeForce GTX 965M. Ta nejvýkonnější konfigurace je vybavena procesorem Core i7, 32 GB operační paměti a grafickou kartou GeForce GTX 980M a hybridním diskem s kapacitou 2TB. Aby ovládání bylo příjemné, je Studio dodáváno s ergonomickou klávesnicí,myší, stylusem a nově také ovládacím prvkem Surface Dial pro použití v programech jako je  Adobe CC, Bluebeam* a další.

Surface Studio

V základně all-in-one počítače je integrována čtečka karet SD, reproduktory, porty USB 3.0 a další konektory.

Surface Studio

Surface se dostane na trh před Vánoci 2016 za poněkud vyšší ceny, než jsme u Microsoftu zvyklí. Nejlevnější konfigurace bude stát 2 999 dolarů a za tu nejdražší zaplatí zákazník až 4 199 dolarů.

Zdroj: Microsoft

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.