Nový produkční skener od Xeroxu přináší inovaci v podobě paralelního skenování

Nový produkční skener od Xeroxu přináší inovaci v podobě paralelního skenování
13 / 05 / 2019, 07:30

Skener DocuMate® 6710 od Xeroxu dále urychluje digitální transformaci skrze skutečnou produkční rychlost a paralelní skenování. Na trh přináší ovladač, který podporuje připojení více skenerů k jednomu počítači najednou a tím umožňuje zvýšení počtu naskenovaných stran za hodinu.

Skener DocuMate 6710 je navržený pro průmyslové využití, kde je stále vysoká spotřeba papíru. Soudní a evidenční spisy v právním světě, lékařské záznamy ve zdravotnictví či testovací a studijní záznamy ve vzdělávání. Rychlost skeneru společně s využitelnou kapacitou papíru uživatelům umožňuje složky jednoduše a rychle skenovat. To je důležité především v situacích, kdy se skenování provádí na počkání.

Skener DocuMate 6710 je kombinací rychlého snímání a automatického zpracování obrazu, a to měřením mnoha kroků do jediného – od nasnímání až po uložení ve složce,“ říká Ondřej Vltavský, produktový manažer Xerox. „Díky tomu ušetříte drahocenný čas – už žádné opakované nastavování. Dokument bude přesně tam, kde jej potřebujete, v kvalitě, jakou požadujete, a to rychle a bez zbytečných mezikroků.“

Na základě licenční smlouvy o ochranných známkách se společností Xerox Corporation bude DocuMate 6710 vyráběn a uveden na trh společností Visioneer, v rámci standardů kontroly kvality společnosti Xerox.

Rychlost skenování je opravdu taková, jaká je proklamována

Skutečná produkční rychlost je kombinací rychlosti skeneru, zpracování obrazu, připojeného počítače a softwaru přenášejícího naskenovaný produkt do jeho cíle. Rychlost skenování DocuMate 6710 (100 stran za minutu) je umožněna:

  • Interní technologií Acuity od společnosti Visioneer, která do skeneru včleňuje 15 algoritmů pro vylepšování obrazu. Tato procesorově náročná práce je udělána ještě předtím, než naskenovaná data dorazí do počítače.
  • USB 3.0 připojením dále urychlujícím komunikaci mezi skenerem a počítačem.
  • Visioneer Acuity detekuje a využívá dostupnou paměť a procesní výkon připojeného počítače a zajistí tak, že se připojený počítač nestane nejslabším místem.
  • 35 tisíci stránkami za jednodenní pracovní cyklus a 300 stránkovým automatickým podavačem dokumentů.

DocuMate 6710 je chytrou a dlouhodobou investicí. Především, když vezmete v potaz, že paralelní skenování vám umožní zdvojnásobit či ztrojnásobit vaší kapacitu za dostupnou cenu,“ říká Walt Thinfen, prezident a CEO společnosti Visioneer. „Paralelní skenování přináší možnost nepřetržitého provozu a v kombinaci se skutečnou produkční rychlostí skeneru DocuMate 6710 pak provozní manažeři poznají významná zlepšení v každodenní produktivitě.“

Skutečný pracovní postup a integrace

Skener DocuMate 6710 obsahuje službu One Touch® od společnosti Visioneer, která s technologií Acuity uživatelům umožňuje určit jednotlivé kroky, kterými sken prochází od samotného naskenování až do své cílové destinace. Uživatelé mohou zadat až 90 rozdílných pracovních úkolů a spustit je přímo na ovládacím panelu skeneru. Jednotlivé pracovní úkoly mohou navíc běžet paralelně na jednom počítači s více připojenými aktivními skenery. Služba TWAIN DriverPLUS od Visioneeru s technologií Acuity následně zajistí přesnou integraci skenu s jeho finální destinací nebo IT aplikací.

Cena a dostupnost

DocuMate 6710 od Xeroxu je dostupný k objednání online na www.xeroxscanners.com/DM6710 a u autorizovaných prodejců.

 

O společnosti Xerox

V éře inteligentní práce pouze nepřemýšlíme o budoucnosti. My ji vytváříme. Společnost Xerox je technologickým lídrem, který se zaměřuje na spojení digitálního a fyzického. Využíváme automatizaci a personalizaci moderní generace, abychom definovali novou produktivitu, zvládli technologický růst a dělali svět bezpečnější. Naše inovativní technologie a inteligentní řešení Xerox® pomáhají lidem lépe komunikovat a pracovat každý den. Zjistěte více na www.xerox.com a sledujte nás na Twitteru na @Xerox.    

O společnosti Visioneer, Inc.

Visioneer, Inc. má vedoucí postavení v oblasti integrovaných řešení pro zpracovávání dokumentů pro obchodní a vládní klienty a nabízí širokou škálu softwarových a hardwarových produktů, kterými urychluje digitální transformaci. V roce 2003 propojil Visioneer svou vůdčí skenerovou technologii se značkou Xerox a vznikla tak produktová řada Xerox DocuMate®. Zobrazovací software a vysoce výkonné obchodní skenery DocuMate od Xeroxu a Visioneeru nabízejí uživatelům rychlost, kvalitu zobrazování, pokročilou manipulaci s papírem a snadnou použitelnost při využití exkluzivních technologií Visioner OneTouch® a Visioneer Acuity. Visioneer je autorizovaný držitel licence od Xeroxu. Pro další informace o integrovaných řešeních zpracovávání dokumentů od společnosti Visioneer a Xerox navštivtewww.xeroxscanners.com nebo www.visioneer.com.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.