Nový výbuch v Manchesteru? Očití svědkové údajně slyšeli explozi uvnitř nákupního centra

Nový výbuch v Manchesteru? Očití svědkové údajně slyšeli explozi uvnitř nákupního centra
Popisek: výbuch
23 / 05 / 2017, 13:00

Agentura Reuters informovala o tom, že jen pár hodin po teroristickém útoku v multifunkční hale následoval další výbuch v nákupním centru v Arndale.

Další explozi měli údajně slyšet očití svědkové pohybující se před nákupním centrem. Policie nechala oblast vyklidit a nákupní centrum evakuovat.

Podle deníku Independent byl v této souvislosti policií zatčen muž, jehož totožnost zatím není známá. Independent uvádí, že tento incident nemá nic společného s teroristickým útokem v multifunkční hale v Manchesteru, kdy bylo na koncertě zabito 22 lidí.

 psali jsme:

VIDEO: Masakr na koncertě v Manchesteru: nejméně 22 mrtvých po mohutném výbuchu. Předtím neproběhly téměř žádné bezpečnostní prohlídky, řekla česká studentka

Zdroj: reuters.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.