Obama sa stretol s Erdoganom na summite G20

Obama sa stretol s Erdoganom na summite G20
Autor fotografie: pixabay.com
04 / 09 / 2016, 13:15

Americký prezident Barack Obama nahlas vyjadril svoju podporu pre demokraciu v Turecku. Na summite G20 v Hangzhou sa stretol s prezidentom Erdoganom.

Obama odsúdil pokus o prevrat, ktorý zasiahol Turecko 15.júla. Taktiež vyhlásil že Spojené štáty ak bude potrebné, pomôžu pri '' vyšetrovaní a trestných stíhaniach páchateľov pri tejto nelegálnej akcii.''

Obama následne zdôraznil, že americké ministerstvo spravodlivosti a národný bezpečnostný tím sú pripravené zasiahnuť. Podla Obamu, Spojené štáty ''znovu potvrdia našu silnú podporu tureckého ľudu a tureckých orgánov."

Zdroj: Ruptly TV

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.