Hrozba atentátu na prezidenta Donalda Trumpa? Expert varuje

Hrozba atentátu na prezidenta Donalda Trumpa? Expert varuje
Autor fotografie: Flickr.com, (CC BY-SA 2.0), Metropolico.org
15 / 11 / 2016, 20:30

Donald Trump se stal zřejmě nejohroženějším mužem planety.

„Ať vás bůh chrání, pane prezidente,“ napsal na adresu republikánského vítěze amerických prezidentských voleb ve svém komentáři pro ParlamentnéListy.sk exředitel Úřadu na ochranu ústavních činitelů SR Juraj Zábojník. Zdroj: parlamentnilisty.cz

Panika v Bruselu: Trump a Putin se domluvili na "nové éře" americko-ruských vztahů

Zábojník také uvedl, že na základě zvolení Trumpa za prezidenta musí ze strany tajné služby USA dojít velmi rychle k vážné modifikaci bezpečnostních opatření vycházejících z aktuální a rozšířené struktury možných potenciálních hrozeb likvidace prvního muže USA.

Miliardář Soros prý připravuje "válku proti Trumpovi"

„Dovoluji si tato vážná slova napsat proto, neboť jsem měl možnost v minulosti s touto službou spolupracovat při bezpečnostních opatřeních amerických prezidentů, jejich viceprezidentů a prvních dam. Pokud by někdo vykonal atentát na prvního muže této země, nebylo by to v dějinách poprvé. A navzdory tomu, že je americký prezident nejstřeženější osobou, podařilo se tuto speciální složku několikrát zranit za posledních téměř 40 let při výkonu její profesionální činnosti,“ uvedl.

VIDEO: Muže, který se pokusil zabít Ronalda Reagana, propustili z psychiatrické léčebny

Následně poukazuje na selhání ochranky prezidenta a Bílého domu, kdy do něj prošly různé typy lidí. „Proč vlastně poukazuji na vážnost této situace? Je to z jednoduchého důvodu. Donald Trump je podle mě v současném nestabilním světě, kde se už slily pravda a lež do jednoho odstínu a lidé to neumí rozeznat, jedním z nejohroženějších prezidentů v historii USA. Po analýze příčin, pokusů a dokonaných vražd prezidentů této velmoci, které jsem si udělal, je současný vítěz voleb největším kandidátem na to, aby skončil před očima vraha, jehož motiv může být velmi jednoduchý. Zakázka na objednávku,“ zmínil Zábojník. Podle jeho názoru by atentát na Trumpa byl dokonalý, propracovaný do detailu a vykonaný na velmi vysoké profesionální úrovni. 

Prominentní ruský televizní moderátor a novinář Dmitrij Kisiliov už v září varoval, že se "elita může pokusit zavraždit" Donalda Trumpa, protože jí vadí jeho touha budovat s Moskvou lepší vztahy.

Aby se v tomto případě zakryly všechny stopy vykonavatele a současně i objednavatele, muselo by to být zrealizované tak sofistikovaně, aby nepadl ani nejmenší znak podezření na ty, na které by mohli lidé hned ukázat prstem.

O peníze jde až v první řadě

Celý článek zde

Evropané prý mají plné zuby USA a potají si přejí, aby ve volbách zvítězil Trump

 

 

 

 

Tagy článku