Obrněné SUV Mercedes za 1 000 000 USD

Obrněné SUV Mercedes za 1 000 000 USD
Autor: Inkas Armored Vehicles|Popisek: Inkas Mercedes G63 AMG
10 / 02 / 2015, 15:45

Kanadská firma Inkas představila svůj nejnovější luxusní obrněný automobil postavený na bázi vozidla Mercedes-Benz G63 AMG.

Tento vůz je vybaven elektroluminiscenčním neprůstřelným sklem, pancéřováním a je odolný výbuchům granátů. K vybavení patří i exteriérové kamery, vlastní cirkulační systém vzduchu, který vymění vzduch uvnitř vozu za méně než minutu. Motor, který upravila firma AMG má výkon 563 koní z osmiválce o objemu 5.5 litru.

Pro řidiče a osobní strážce jsou připraveny speciální nosiče zbraní, které ulehčují přístup ke zbraním v případě krizové situace.

Luxusní kabina pro pasažéry je v kůži a dřevě, satelitní televize a lednička jsou samozřejmostí, převážené osoby si budou hovět v obrovských sedačkách.

A protože každá legrace něco stojí, za takto vybavený vůz necháte u Kanaďanů minimálně 1 milion dolarů.

Zdroj: Inkas Armored Vehicles

Galerie

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace