Odloženo: Veletrh Light + Building se bude konat v září 2020

Odloženo: Veletrh Light + Building se bude konat v září 2020
27 / 02 / 2020, 23:00

V důsledku rychlého šíření koronaviru napříč Evropou se společnost Messe Frankfurt po intenzivním jednání s partnery rozhodla odložit konání veletrhu Light + Building. Přední světový veletrh osvětlovací techniky a řešení pro inteligentní budovy se bude konat ve Frankfurtu nad Mohanem v novém termínu, a to ve druhé polovině září 2020. Partneři veletrhu, ZVEI a ZVEH, toto rozhodnutí plně podporují.

Neočekávaný výskyt Covid-19 (koronaviru) a rostoucí počet nakažených, jejž Itálie hlásí od uplynulého víkendu, přiměl společnost Messe Frankfurt k hloubkové analýze současné situace a intenzivní debatě s orgány veřejného zdraví ve Frankfurtu nad Mohanem. Již dříve bylo jasné, že komplexní vícestupňová zdravotní opatření, týkající se účastníků z Číny, budou pro Messe Frankfurt extrémně náročná. Když se však přidala další cestovní omezení, začalo být jasné, že účast mnoha vystavovatelů i návštěvníků bude značně ztížena, ne-li nemožná. Proto se organizátoři rozhodli veletrh Light + Building posunout na pozdější datum. Rozhodnutí podpořili i partneři veletrhu Light + Building, jmenovitě pracovní supiny pro osvětlovací systémy a elektroinstalace Německé asociace elektroprůmyslu (ZVEI) a Německé asociace elektrikářů (ZVEH). Rozhodnutí podporují také přední italská sdružení. Největší skupiny vystavovatelů a návštěvníků pocházejí z Německa, následováni právě Čínou a Itálií.

Nová data: Light + Building v září 2020

Veletrh Light + Building je přední platformou pro setkávání architektů, zástupců průmyslu, firem zabývajících se instalacemi a velkoobchodů, projektantů a obchodníků. Jako inovační fórum a mezioborová veletržní platforma usnadňuje nejen obchodování a navazování kontaktů, ale přispívá i k udržitelné budoucnosti. Zástupci pravidelně se účastnících průmyslových odvětví dali jasně najevo, že veletrh pro své podnikání potřebují. Společnost Messe Frankfurt chce zajistit, aby všichni, kdo se na veletrh Light + Building chystali, mohli jeho přínosy čerpat v jiných datech v aktuální sezoně. Veletrh Light + Building 2020 ve Frankfurtu nad Mohanem se proto odkládá na druhou polovinu září 2020.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace