ODS jde do voleb 2016 s heslem "Zjednodušme to"

ODS jde do voleb 2016 s heslem &quote;Zjednodušme to&quote;
31 / 05 / 2016, 09:00

ODS vyráží do boje o mandáty s programem zaměřeným především na elektronizaci státní správy, podnikání, školství a zahraniční politiku. Leitmotivem kampaně se stalo heslo „Zjednodušme to“, kterým se občanští demokraté vymezují proti stále rostoucí byrokracii a omezování svobody.

„Vláda neustále komplikuje život lidem i firmám. Zavádí nové povinnosti jak pro občany, tak pro podnikatele, omezuje svobodu nás všech. Vždyť různých předpisů je už tolik, že se v nich často nevyznají ani úředníci a právníci. ODS navrhuje jinou cestu. Zjednodušme lidem život, nechme je svobodně žít a pracovat. V následujících týdnech představíme řadu konkrétních návrhů, co zjednodušit v různých oblastech, aby se v České republice žilo lépe,“ vysvětlil Petr Fiala.

„Ekonomika roste a zemi se daří. Jenže na platech to úplně vidět není. To chceme změnit. Snižme odvody a umožněme tak pracovitým lidem mít vyšší platy. Nižší daně a odvody, jednodušší administrativa, rychlejší komunikace s úřady po internetu a z domova. To jsou jasné kroky, které pomůžou nejen naší ekonomice, ale hlavně našim občanům,“ tvrdí Alexandra Udženija.

„Komunikace s úřady elektronicky a z domova“
„Nižší odvody, vyšší platy“
„Dobrý učitel si zaslouží dobrý plat“
„Patříme na Západ, ne na Východ“

Zdroj: ODS

Tagy článku