Odsúdený! 19 ročný mladík znásilnil 90 ročnú ženu, nedávno spoznal svoj trest

Odsúdený! 19 ročný mladík znásilnil 90 ročnú ženu, nedávno spoznal svoj trest
Popisek: Ilustračný obrázok
04 / 04 / 2017, 09:00

Ešte minulý rok v októbri, znásilnil 19 ročný migrant 90 ročnú starenku, pred pár dňami spoznal svoj trest.

Nemecký súd odsúdil migranta marockého pôvodu, ten ešte počas minulého roka napadol a následne znásilnil 90 ročnú ženu, ktorá mu odmietla dať peniaze.

Mladík zaútočil na starenku počas toho ako sa kráčala z kostola. Starú ženu škrtil, bil, okradol a znásilnil. Po tomto čine musela byť ošetrená lekárom, kedže mala viaceré vážnejšie zranenia.

Souhayl M. bol odsúdený za znásilnenie, ublížení na zdraví a lúpež. K týmto obvineniam si na súde riadne priznal, avšak zdôraznil, že tak konal pod vplyvom alkoholu a kokaínu. V minulosti už bol za držanie drog a iné trestné činy súdený.

Súd Düssledorfe ho nakoniec odsúdil piatim rokom väzenia, tento trest sa dá označiť za veľmi mierny, kedže mladíkovi hrozilo až 15 rokov za mrežami.

Písali sme:

Zdroj: DailyMail.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace