Poslankyně Olga Havlová má pro Sobotku vzkaz: Selhal jste jako politik, jako bývalý ministr financí a teď jako premiér

Poslankyně Olga Havlová má pro Sobotku vzkaz: Selhal jste jako politik, jako bývalý ministr financí a teď jako premiér
Popisek: Bohuslav Sobotka
04 / 05 / 2017, 09:00

SECURITY magazín vám přináší komentář poslankyně Olgy Havlové (Úsvit-Národní Koalice) k demisi vlády, kterou oznámil v úterý Bohuslav Sobotka.

Když jsem šla do politiky, měla jsem představu, že sice pan premiér Sobotka nemá představu, jak se žije normálním lidem, že neví kolik stojí kilo chleba, ale za to, se umí pohybovat v politických kruzích a zákulisních bojích. Ani to ne a zklamal na celé čáře.

Jeho včerejší neuvážený krok, podat demisi, nepoškodil jenom vládu, ale nás všechny. Dotkne se to všech občanů ČR. Dosud jsme měli silnou vládu, když pominu některé přestřelky, které k politice patří i nejlepší vládu po převratu. Měli jsme nakročeno se silným mandátem na vyjednávání do Bruselu, kdy se bude porcovat medvěd. Stále jsme nadávali, že ostatní státy si dokázaly vyjednat lepší podmínky pro dotace, výjimky a podobně. Ano neměli jsme silnou vládu. A co máme teď???

Pravděpodobně žádnou vládu, nebo v demisi, nebo možná nějakou jinou, kterou nebude brát v Bruselu vážně už vůbec nikdo. Vzhledem k tomu, že bude po Brexitu v EU o 16% méně financí, tak to bude možná těch 16 % které na nás zbydou. Z jakým mandátem budou naši ,,ministři " jednat? Každý se jim bude moci vysmát.
Každý stát je dravec, aby si pro sebe urval co nejvíce. Neumím si představit, jak může tuto situaci zachránit pan prezident. Snad jen nepřijetím demise.

Tak pane premiére dovolte, abych Vám poděkovala za všechny občany této země.!!! Selhal jste jako politik, jako bývalý ministr financí a teď jako premiér. Ale kam jste nás dostal v Bruselu, tak to nemá obdoby.

Autor: Olga Havlová

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.