OMNIPOL předal do provozu kompletní výcvikový systém L-39 pro vzdušné síly země z Afrického rohu

OMNIPOL předal do provozu kompletní výcvikový systém L-39 pro vzdušné síly země z Afrického rohu
Popisek: letecký trenažér pro cvičné vojenské letouny L-39
14 / 03 / 2018, 12:30

Úspěšnou zakázku pro vzdušné síly země z Afrického rohu zrealizoval v nedávné době OMNIPOL ve spolupráci s dodavatelem VR Group a.s.

Provoz v současnosti nejmodernějšího leteckého trenažéru pro cvičné vojenské letouny L-39 byl oficiálně zahájen 1. února 2018.

Projekt byl postaven na dodávce komplexního výcvikového systému, tj. multimediální učebny a tzv. "Full Mission" simulátoru (FMS, typové označení L-39 Full Mission Simulator).

V první fázi byla zákazníkovi dodána multimediální učebna zahrnující speciální 3D výukové aplikace detailně zobrazující a popisující klíčové části a systémy letounu a částečně zprovozněn FMS simulátor. Druhá fáze sestávala z dodávky přesné kopie kokpitu L-39, který byl následně začleněn do celého systému a zprovozněn ke všeobecné spokojenosti.

letecký trenažér2

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace