Oslava státního svátku ČSR v Muzeu TGM v Lánech

Oslava státního svátku ČSR v Muzeu TGM v Lánech
Autor fotografie: ČSR|Popisek: Fotografie z oslavy v Lánech
03 / 11 / 2015, 15:00

Společnost ČSR - CZECHOSLOVAK REAL ve spolupráci s partnery Muzeem TGM v Lánech a Společností M. R. Štefánika již sedmým rokem uspořádala oslavu 97. výročí založení samostatné Československé republiky a 7. výročí založení společnosti pod záštitou Miloše Zemana, prezidenta ČR, Bohuslava Sobotky, premiéra ČR, J. E. Petra Weisse, velvyslance SR v ČR, MŠMT, Hl. m. Praha a HK ČR.

Oslava státního svátku dne 28. 10. 2015 byla zahájena v 15 hod uctěním památky prvního prezidenta ČSR T. G. Masaryka položením věnců na jeho hrob v Lánech a v tom samém čase i pietou u sochy Gen. M. R. Štefánika na Petříně. Slavnostní program následně pokračoval simultánní šachovou partii v Muzeu TGM v Lánech. Řada VIP hostů z oblasti businessu, politiky, sportu a kultury – Bc. Libor Hadrava – radní Hl. m. Praha, Mgr. Magdaléna Elznicová Mikesková – ředitelka Muzea TGM, Ing. Vladislav Stanko, MBA – Managing Director spol. CZECHOSLOVAK REAL, Ing. František Jablonický – prezident Slovenského šachového zvazu, Mgr. Milan Dvořák – zastupitel obce Lány, Dr. Jozef Gáfrik – publicista, Libor Pyško – bubeník kapely Věry Špinarové, Ing. Josef Sedlák gen. mjr. v. z. – lektor EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT, PaeDr. Rudolf Soukal – předseda šachového oddílu Dukla Praha, p. Pucholt a p. Tůma – ŠK Stochov a Simona Koudelková – závodnice oddílu karate Rajawali Sakti zařazena do reprezentace ČFTKFS na nejvyšších evropských i světových soutěžích - se utkala s velmistrem Davidem Navarou, českou jedničkou a velmistrem Sergejem Movsesianem, mistrem světa v šachu s výsledkem 12 výher pro velmistry.

Slavnostní program v Muzeu TGM následně pokračoval slavnostními proslovy zástupců Muzea TGM a společnosti M. R. Štefánika. Po té prostory muzea TGM rozezněl koncert klasické hudby. Duo M+H: Monika Růžková - housle a Hedvika Mousa Bacha – harfa zahrálo díla C. Debussyho a A. Piazolly. Slavnostní program v prostorách Muzea TGM v Lánech byl zakončen rautem a hudební produkcí evergeenů československé provenience.

V prostorách Muzea TGM proběhla v rámci oslav již šestým rokem sbírka pro projekt České televize a nadace NROS - Pomozte dětem.

Oslavě státního svátku v Muzeu TGM předcházel v dopoledních hodinách II. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ KONFERENCE: „BEZPEČNOSTNÍ A KRIZOVÝ MANAGEMENT V REÁLNÉM PROSTŘEDÍ“, kterou pořádala společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT.

Mgr. Martin Zach
Tiskový mluvčí ČSR
www.kde-domov-muj.eu

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace