Oslava státního svátku ČSR v Muzeu TGM v Lánech a Slovenském domě v Praze

Oslava státního svátku ČSR v Muzeu TGM v Lánech  a Slovenském domě v Praze
10 / 11 / 2016, 12:30

Společnost ČSR - CZECHOSLOVAK REAL ve spolupráci s Muzeem TGM v Lánech a Společností M. R. Štefánika a generálními partnery EUROPEAN INSTITUTE OF SECUITY AND CRISIS MANAGEMENT, sdružením ČS Renomé a společností FINOX, již osmým rokem uspořádala oslavu 98. výročí založení samostatné Československé republiky a 8. výročí založení společnosti pod záštitou prezidenta ČR, velvyslance SR v ČR, primátorky Hl. m. Prahy, MŠMT a ÚSŽZ.

 

Společnost ČSR - CZECHOSLOVAK REAL ve spolupráci s Muzeem TGM v Lánech a Společností M. R. Štefánika a generálními partnery EUROPEAN INSTITUTE OF SECUITY AND CRISIS MANAGEMENT, sdružením ČS Renomé a společností FINOX, již osmým rokem uspořádala oslavu 98. výročí založení samostatné Československé republiky a 8. výročí založení společnosti pod záštitou prezidenta ČR, velvyslance SR v ČR, primátorky Hl. m. Prahy, MŠMT a ÚSŽZ.

Oslava státního svátku dne 28. 10. 2016 byla zahájena v 15 hod uctěním památky prvního prezidenta ČSR T. G. Masaryka položením věnců na jeho hrob v Lánech, a v tom samém čase i pietou u sochy Gen. M. R. Štefánika na Petříně. Slavnostní program následně pokračoval simultánní šachovou partií v Muzeu TGM v Lánech. Řada VIP hostů z oblasti businessu, politiky, sportu a kultury – Mgr. Martin Zach, tiskový mluvčí společnosti ČSR, který simultánku i uváděl, Mgr. Magdaléna Elznicová Mikesková – ředitelka Muzea TGM, doc. PaedDr. Jozef Božik, PhD. – předseda Společnosti MRŠ a primátor města Partizánske (za 1. republiky Baťovany), Ing. Vladislav Stanko, MBA – Managing Director spol. CZECHOSLOVAK REAL, Zuzana Poláčková – 1. vicemiss Miss Folklór 2016, David Bohbot - izraelský bezpečnostní expert, podnikatel a rabín, Ing. Barbora Palovičová – jednatelka MiSSFolklor, Ivan Prokhorenko - významný ruský podnikatel a zakladatel International business clubu “Creatio, Andrea Tatarková Československá Miss 1991, zástupkyně TV Markíza a podnikatelka, Dr. Jozef Gáfrik – publicista, Sofie Přibylová – česká šachová jednička do 14 let, PaeDr. Rudolf Soukal – předseda šachového oddílu Dukla Praha, Bc. Hana Kabourková – PR manažerka EUROPEAN INSTITUTE a další se utkala s velmistrem Davidem Navarou, českou jedničkou, a velmistrem Sergejem Movsesianem, mistrem světa v šachu s výsledkem 14 výher pro velmistry a 1 remíza, kterou uhrál p. Martin Zach.

Slavnostní program následně pokračoval ve Slovenském domě v Praze proslovy zástupců Muzea TGM, společnosti M. R. Štefánika a MUDr. Jana Šuljana, zástupce předsedy obce Báčský Petrovec v Srbsku p. Srđana Simiće. Po té prostory Slovenského domu rozezněl harfový koncert klasické hudby dua PRAH-A-HARF, které zahrálo skladby českých skladatelů s nádherným závěrem úryvku ze Smetanovy Mé Vlasti – Vltava. Folklor a lidové tradice vnesla do programu oslavy 1. vicemiss Miss Folklor 2016 Zuzana Poláčková svým krátkým tanečním vystoupením, a na ni navázal nevidomý italský hudebník Roberto Lombíno, který hostům zpříjemnil večer několika hudebními vstupy a zahrál krásné české, slovenské, moravské, rusínské, ruské i srbské lidové písničky na tahací harmoniku. 

Slavnostní program byl zakončen rautem a hudební produkcí evergreenů československé provenience.

V rámci oslav proběhla již sedmým rokem sbírka pro projekt České televize a nadace NROS - Pomozte dětem.

V rámci PR kampaně pro rok 2016 proběhlo vylosování ze všech klientů našich společností. Výherkyní za spol. CZECHOSLOVAK REAL se stala sl. Dominika Kašparová a za spol. EUROPEAN INSTITUTE p. Ing. Milan Kladníček - ředitel MP Zlín, kteří osobně převzali z rukou jednatele Ing. Vladislava Stanka, MBA poukazy na romantický pobyt na Státním zámku Sychrov.

Oslavě státního svátku v Muzeu TGM předcházel v dopoledních hodinách III. ROČNÍK MEZINÁRODNÍ KONFERENCE: „BEZPEČNOSTNÍ A KRIZOVÝ MANAGEMENT V REÁLNÉM PROSTŘEDÍ“, kterou pořádala společnost EUROPEAN INSTITUTE OF SECURITY AND CRISIS MANAGEMENT.

Mgr. Martin Zach
Tiskový mluvčí

CZECHOSLOVAK REAL (CZ), s.r.o.
www.kde-domov-muj.eu

www.csr-cz.eu / www.csr-sk.eu

 

 

 

Tagy článku