Otec ničí konzoli PS4 svého syna

Otec ničí konzoli PS4 svého syna
Autor: YouTube|Popisek: Otec ničí konzoli
04 / 05 / 2015, 08:30

A jak jsme psali v článku o malých dětech používajících tablety na hraní her, může to dopadnout obezitou a sociálními poruchami. Máme tu video o jednom nepěkném konci herní konzole:-)

Púvodní článek o malých dětech a elektronice zde: Šestiměsíční děti používají tablety a chytré telefony

Otec který to již nevydržel se vrhl na techniku svého synka, který tráví s kolou a hrami podle všeho veškerý svůj volný čas. Video je již starší, ale pořád stojí za to.

A tady pokračování vypečeného příběhu.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace