Otevřete si úsměvem na Biocam 300

Otevřete si úsměvem na Biocam 300
Popisek: Biocam 300
18 / 10 / 2016, 10:30

Nejedná se o součást scénáře ze sci-fi filmu. Možnosti dnešních čteček biometrických údajů jsou opravdu na takové úrovni, že je možné přijít ke dveřím například s plnou náručí a nechat si otevřít jen pomocí pohledu do specializovaného zařízení.

Z názvu je zřejmé, že se jedná o kameru, což není úplná pravda. Biocam 300 je kompaktní řešení, které obsahuje HD IP kameru, černobílou kameru pro rozpoznávání tváře, přístupový kontrolér, 7“ vyhodnocovací display a externí snímač otisku prstu. V USA Biocam 300 ocenili za nejlepší inovativní řešení v oboru přístupových technologií.

Jednotku lze využít zároveň jako přístupový terminál, který každý průchod bude evidovat do docházkového softwaru. Toto spojení mimo docházky přináší i přesný online monitoring všech přítomných osob v celém objektu. Biocam spolupracuje s bezplatným softwarem, který samozřejmě umožňuje nastavení provázání na ostatní přístupová zařízení. Nastavovat lze přes webové rozhraní nebo pomocí dálkového ovládání, které je součástí dodávky.

Využijeme-li jednotku s plno rozměrným turniketem, získáváme dokonalé zabezpečení i pro přísně střežené objekty, jako mohou být věznice, elektrárny a jiné průmyslové stavby. Hlavní výhodou jednotky je její příznivá cena, která přímo vybízí k masovému využití u vstupů

Tagy článku