Ozbrojenec drží na jihu Francie jako rukojmí několik lidí v supermarketu. Hlásí se k Islámskému státu

Ozbrojenec drží na jihu Francie jako rukojmí několik lidí v supermarketu. Hlásí se k Islámskému státu
23 / 03 / 2018, 12:00

Neznámý ozbrojenec drží v supermarketu na jihu Francie ve městě Trébes jako rukojmí několik lidí. Podle serveru RT.com se přihlásil k Islámskému státu. Podle některých svědků byla slyšet z místa střelba. Policie mezitím zahájila operaci na vysvobození rukojmí.

/AKTUALIZOVÁNO/ - Ozbrojenec, který se přihlásil k Islámskému státu, zajal v supermarketu ve městě Trébes několik rukojmí. Podle serveru RT.com měl křičet Allah Akbar (Bůh je velký). Agentura AFP uvedla, že na místě jsou nejméně dva mrtví rukojmí, podle nejnovějších informací tři. Deník Le Monde pak odpoledne informoval, že útočník byl zastřelen.

 

🔴ALERTE
PRISE D 'OTAGE AU SUPERMARCHÉ U DE #trebes PRES DE #Carcassonne #Aude
LE TERRORISTE SE REVENDIQUE DE L' ETAT ISLAMIQUE#terrorisme pic.twitter.com/wSoJK0GK2C

— LE PATRIOTE 92 ✝ (@LPatriote92) 23. března 2018

 

 Připravujeme podrobnosti...

 

Zdroj: rt.com, lemonde.fr

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace