Ozbrojenec drží rukojmí v bance v Duisburgu. Policisté se chystají k akci

Ozbrojenec drží rukojmí v bance v Duisburgu. Policisté se chystají k akci
Autor fotografie: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
16 / 03 / 2017, 11:15

Neznámý ozbrojenec drží nejméně dva rukojmí v bance v německém Duisburgu.

/AKTUALIZOVÁNO/ Policie vyjednávala s ozbrojencem asi dvě hodiny, než ho při následné akci zatkla. Zaměstnanci, kteří byli v práci ještě před otevřením banky, vypověděli, že slyšeli hlasy z trezoru, proto zalarmovali okamžitě policii. Banku pak za několik minut obklíčili policisté včetně zvláštního komanda a policejního vrtulníku.

 

Ozbrojený muž si dnes ráno vzal za rukojmí dva lidi - muže a ženu. Na místo se mezitím sjely policejní vozy, zvláštní protiteroristická jednotka se chystá k akci, když oblast uzavřela.

Policie zatím neví, zda se jedná o teroristický útok, nebo jde muži o peníze.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

Bosenští policisté s kalašnikovy údajně přepadli obrněný vůz s penězi

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace