Ozbrojenec zranil vysokého úředníka amerického konzulátu v Mexiku

Ozbrojenec zranil vysokého úředníka amerického konzulátu v Mexiku
Autor fotografie: Pixabay.com/cs|Popisek: pistole
07 / 01 / 2017, 17:30

Ozbrojenec zranil vysokého úředníka amerického konzulátu v Mexiku.

/AKTUALIZOVÁNO/ Podle agentury Reuters byl Christopher Ashcraft z amerického konzulátu střelen do hrudníku. Konzulát úzce spolupracuje s příslušnými mexickými orgány, aby byl pachatel co nejdříve dopaden. Útočník si měl počkat na Ashcrafta v garážích budovy. Když se chystal k odjezdu, ozbrojenec na něho několikrát vystřelil ppřes čelní sklo.

Neznámý útočník měl na něho zaútočit v pátek. Podle listu The New York Times byl úředník postřelen v garáži.

Útočník měl být podle oblečen do trenýrek a měl si na svou oběť počkat do chvíle, než vyjede z garáže a střelit jej přes čelní sklo.

Americký konzulát již vypsal přes Facebook odměnu 20 000 dolarů pro toho, kdo přinese o útočníkovi informace.

Funkcionář ambasády byl po střelbě převezen do nemocnice a je ve stabilizovaném stavu.

 

připravujeme podrobnosti...

 

psali jsme:

Ozbrojenec s arzenálem zbraní vtrhl na novoroční večírek, zabil 12 lidí a pak i sebe

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace