Ozbrojený muž najel v Německu do davu lidí, byl postřelen policií

Ozbrojený muž najel v Německu do davu lidí, byl postřelen policií
Autor fotografie: flickr.com|Popisek: automobilová nehoda
25 / 02 / 2017, 18:30

Muž najel autem do davu lidí, které zranil.

/AKTUALIZOVÁNO/ Po útoku muže, který najel autem na hlavní náměstí v německém Heidelbergu, zemřel v nemocnici třiasedmdesátiletý muž. Informovala o tom agentura Reuters. Další dva lidi zůstávají v péči lékařů. Podle očitých svědků najel do davu lidí stojících před místní pekárnou útočník schválně. Podle policie měl útočník auto vypůjčené. Vyšetřovatelé zatím emají podle serveru RT.com žádné důkazy o tom, že se jednalo o teroristický útok.

 

Muž ozbrojený nožem najel do davu lidí na hlavním náměstí v německém městě Heidelberg. Podle policie zranil tři lidi. Policie útočníka postřelila a ten byl převezen do nemocnice.

Úřady zatím nepotvrdily, zda se jedná o teroristický útok.

 

Podrobnosti připravujeme...

 

psali jsme:

VIDEO: Útok autem v Austrálii: Nejméně čtyři mrtví včetně dítěte. Řidič křičel Alláhu akbar!

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.