Ozbrojený muž napadl policisty na španělsko-marocké hranici. Měl při tom křičet Alláhu Akbar!

Ozbrojený muž napadl policisty na španělsko-marocké hranici. Měl při tom křičet Alláhu Akbar!
Autor: ilustrační obrázek|Popisek: právě se stalo
25 / 07 / 2017, 10:30

Muž ozbrojený nožem dnes zaútočil na několik policistů na španělsko-marocké hranici. Měl při tom podle serveru RT a španělských médií křičet Alláhu Akbar! Jeden z policistů utrpěl lehčí zranění. Útočník byl na místě zatčen. Jeho totožnost zatím není známá.

/ AKTUALIZOVÁNO/ Podle serveru The Local došlo k incidentu ráno před osmou hodinou. The Local uvádí, že k bráně Beni Azar měl přispěchat muž, který ,,mával" nožem a pak zaútočil na několik policistů, přičemž jeden byl lehce zraněn. Muže po krátké potyčce, kdy se snažil uprchnout, policisté zatkli. Podle agentury Reuters byl útočník marocké národnosti. 

 

Podrobnosti připravujeme...

 

Zdroj: rt.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace